Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól, hogy megujjazott és...

Attól, hogy megujjazott és lehet h került az előváladékból vagy mi az az ujjára lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja és ha pont ő az az 1 az 1000 ből, akkor mi van?

Lehet, hogy sok benne a hormon, de most egyszer kibírja nem? Tiszta ideg a csaj, ennyit szerintem megér! Legalább tanulnak belőle és nem csinálnak többet ilyet.

A kérdezőnek meg azt aánlom, hogy cseszd le a faszid, hogy legközelebb jobban figyeljen oda, mert ez nem vicc!

2008. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bár mi nem voltunk hívei az ujjazásos módszernek, de megnyugtatásodra mondom, hogy öt évig szexeltünk megszakításos módszerrel és nem lettem terhes. Nem vagy terhes, úgyhogy ne pánikolj, mert akkor is tudsz majd tüneteket produkálni az idegtől. Abban az előttem szólónak igazat adok, hogy ezt beszéljétek meg a pároddal, hogy legközelebb mossa meg a kezét, mert nem ő fog parázni, hanem te. Az esemény utáni tabitól pedig ha csak egyszer használod semmi bajod sem lesz. Én is csak egyszer vettem be életemben és semmi következménye nem lett, lényeg, hogy nyugodj meg.Még annyit, hogy kb. 7 hónapja élesben csináljuk, mert babát szeretnénk, mégsem sikerül, úgyhogy nem olyan könnyű ám teherbe esni. Kitartás, és sok sikert.
2008. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
basszus mieezz? átírják a kérdést és a kategóriát is?...nem értem hogy van ez??!!! :S:S
2008. aug. 1. 12:24
 14/17 A kérdező kommentje:
milyen dolog az h átírják a kérdésem??
2008. aug. 1. 12:25
 15/17 A kérdező kommentje:
mi a szarért változtatják meg a kérdéseeemm?
2008. aug. 1. 17:52
 16/17 anonim válasza:
Egy cipőben járunk...én is ezen parázok már annyira h minden hülyeséget beképzelek...ha bármit érzek a hasam körül majd elájulok az idegtől:S a szitu ugyanez, nem feküdtünk le csak pettingeltünk. 9én kell megjönnie (soha nem vártam még ennyire mint most). Szorítok neked!
2008. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
megjött:D nincs baj:D köszi a válazokat =)
2008. aug. 4. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!