Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól, hogy megujjazott és...

Attól, hogy megujjazott és lehet h került az előváladékból vagy mi az az ujjára lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 17:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
14%
Csak nyugi ahoz h terhes legyél kell egy férfi és az spermái az ujjjától semmiképp nem lehetsz terhes!!!!
2008. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre nagyon kicsi az esély hogy ennyitől terhes legyél.Sztem nincs mért aggódnod!(szerintem)
2008. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ha megfogta a péniszét azzal a kezével, amivel téged ujjazott, akkor előfordulhat, de ahhoz elég szerencsétlennek kell lenni. Bár amikor én voltam nődokinél mensi késés miatt (akkor még csak pettingnél tartottunk a barátommal), elkezdett riogatni, hogy volt már pár olyan esete, hogy petting közben esett teherbe a csaj.
2008. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
épp ezért félek mert elég szerencsétlen vagyok..pfff...azért köszi=) majd írok ha lesz vmi
2008. júl. 30. 18:03
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Hát a biztosnág kedvéért és, hogy megnyugtasd magad, szerintem nem árta az esemény utáni tabletta, mert az előváladékban is van sperma!
2008. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
most az jutott eszembe hogy..számít valamit ha még szűz vagyok?..úgy nincs rá sok esély ugye?
2008. júl. 30. 18:11
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

uristen ki az a beteh aki esemény utáni tablettát akat ajánlani.

tudod mennyi abbana hormon? jo hogy mindenkinek ezt irjátok nem vagytok ti normálisak. jo hogy nem azért is azt mondjátok hogy szedje be ha csak ránéz valakire. vagy minden rettegésnél bekéne szedni? vagy mégjobb szeritnem minden nap szedjen be egyett igy ha véletlenü ráülne egy olyan wc ülökére amire rávan élvezve akkor sem esik teherbe.



amugby kb. az 1000-böl 1 hogy terhes legyél.

2008. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
remélem hogy igazad van..=) és köszi:D
2008. júl. 30. 18:36
 9/17 A kérdező kommentje:
jajj nem tudok megnyugodni ...:S ezen rágdom...:/
2008. júl. 30. 20:59
 10/17 A kérdező kommentje:
rágódom*
2008. júl. 30. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!