Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk a párommal...

Együtt voltunk a párommal megszakítással félidőben, ez volt kb 1 hete. Szurkál a hasam fáj a derekam, néha szédülök és a cicim is mintha nagyobb lenne. Lehet teherbe estem?

Figyelt kérdés

Igaz nem mostanra terveztük, azért védekeztünk megszakítással mert ha így összejön, akkor sincs baj, örülünk neki.

Jövöhét hétvégén jönne meg. Lehet hogy baba lesz???


2008. júl. 30. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném hogy 30 naposak a ciklusaim.
2008. júl. 30. 14:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető h terhes vagy, de lehet a közelgő menstruáció jele is!

Ha nem jön meg a szokott időben, csinálj egy tesztet, addig felesleges, úgy sem mutatna még semmi!

2008. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy lehet előváladéktól teherbe esni. Lehet nálam is ez történt? Szúrkálhat azért a hasam már 6 napja?
2008. júl. 30. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha az előváladék spermát is tartalmaz. Szerintem a tüneteid elég babásak! Szorítok Neked!
2008. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy!
2008. júl. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!