Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagyok a 21. napon. Már...

Most vagyok a 21. napon. Már a 14. nap óta szurkál a hasam. A ciklusom ált. 30 napos. Próbálkozunk már egy ideje a babóval. Miért szurkál még mindíg a hasam?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy baba van a dologban. Nálam legalábbis akkor jelentkezett a hasszurka.
2008. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon örülnék neki ha végre sikerülne. Pékor szoktam érezni a haszszurkát, de most azóta is van, szurkál folyamatosan. Talán tényleg összejött? Mintha a cicim is egy picit duzzattabb lenne, legalábbis nem olyan mint szokott.

Írjatok még tapasztalatokat!

2008. júl. 30. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
SZerintem a beágyazódás van nálad! SZorítok!
2008. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, a peteérés után végig éreztem a hasszurkát még most is 8 hetesen. :)
2008. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

SZia!

Nem tudom olvasod-e még amit írok!

Mi újság van veled? Van pocaklakó???

Írj!

2008. okt. 5. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!