Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a tabi abbahagyása óta...

Ha a tabi abbahagyása óta össze van zavarodva a ciklusom 6 hónapja, és azóta próbálkozunk a párommal, van egyáltalán értelme orvoshoz menni most, hogy beállítsa a ciklusom vagy bízzuk a természetre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Ilyen esetben jobb ha dokihoz mész , 6 hónap elég hosszú idő... Nem ijesztgetni szeretnélek, de egy ismimnek úgyanígy ,rendszertelenül jött meg a tabi szedésének abbahagyása után; elment dokihoz és kiderült hogy cisztája van , ami nem gyerekjáték. Időben ment, még időben ki is kezelték. Mindenesetre alapban is tud olyan gyogyit felírni, amitől helyreáll a ciklusod.

2009. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Engem vizsgáltak mostanában UH-val is, és nem találtak semmit, csak az orvos, akihez eddig jártam azt mondta, hogy legyek türelmes, ez normális ilyenkor. Viszont hallottam, hogy van olyan orvos, aki már a tünetek elején hajlandó gyógyszert felírni ilyen esetre, de nem vagyok biztos benne, hogy ez a legjobb, pont azért, mert az egyik orvos azt mondja, hogy nem jó, ha sürgetjük, a másik pedig azt, hogy egyszerűen kezelhető ez, minek várjunk. Nem tudom, hogy kinek higgyek.

2009. máj. 15. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így össze volt zavarodva a dolog, de mint kiderült, nekem a ciszták miatt, már másfél éve, de még mindig nem állt be. A dokim így is azt mondta, hogy legyek türelmes, általában az idő megoldja magától az ilyet, nem kell rögtön egy jó adag hormonnal megterhelni a szervezetet. Ha mindenképpen türelmetlen vagy, inkább valami homeopátiás cuccost keress.
2009. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már elkezdtem a barátcserje kapszulát szedni, de egyelőre még nem tapasztaltam semmit, bár még korai is lenne.

Azt hiszem, hogy elmegyek megint egy másik orvoshoz és megbeszélem vele is.

2009. máj. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!