Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfedezték nálam a HPV-t...

Felfedezték nálam a HPV-t (p3), meg is mütöttek már lassan 3 honapja, szerintetek ez nehezíti a teherbe esést?

Figyelt kérdés
Most már próbálkoztunk a babával,de sajna ez a hónap is sikertelen.Volt már közületek akinek ilyen probléma után sikerült viszonylag hamar a teherbe esni,és ha igen kb mennyi idö.Előre is köszönöm és mindenkinek B.Ú.É.K.!!!!!
2009. dec. 31. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, akit kezeltek 3-4 éve ezzel. Aztán idén tavasszal újra p3-as lett a citológiája és megműtötték. Mondta is neki a doki, hogy ha gyereket akar, akkor most van kb 5 éve, ha jól értelmeztem ennyi idő elteltével kiújulhat... Ebben nem vagyok biztos. A lényeg, hogy augusztusban összejött a baba. Minden rendben van velük.

Sok sikert!

2009. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia 2007 januárjában műtöttek, de nekem egy év várakozási időt mondtak a babára. 2008 márciusában terhes lettem, és azóta már a 2. babámmal vagyok terhes. Úgyhogy minden esélyed megvan arra, hogy terhes legyél és babád szülessen. sok sikert kívánok
2009. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem p4 volt 2007-ben. Meg műtöttek engem is 2007-ben. Aztán a műtét után már 5 hónappal terhes is voltam.(a doki 3 hónap pihit mondott, tehát igazából 2 hónap után sikerült teherbe esnem). Most 1 éves a kisfiam és újra babát várunk. Hála Isten azóta is minden rendben van velem. Drukkolok neked is a babához.

És B.Ú.É.K!!!

2009. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belekérdezek, de a HPV-t hogyan vizsgálják? Kenetet vesznek? És hogyan kezelik? (köszönöm és bocsánat, csak témába vág)
2010. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2002-ben volt P3 a rákszűrésem, ráadásul magas rizkó faktorú HPV-m volt. Azonnal megműtöttek. Az orvos nem említett semmiféle pihenő időt és engem már a 6 hetes kontrollon nem vizsgált meg, mert már akkor egy hete pozi volt a tesztem. Egészséges babám született, csak a 34-35-hétre jött. valószínűleg a méh szájam nem tudta tovább tartani őt, mert túl gyorsan lettem várandós a műtét után. Én nálam azóta semmi gondom nincs, viszont most már azt mondják, hogy a műtét nem oldja meg egy életre, ki is újulhat. Hát nem tudom. utána kell járnom ennek, mert most tervezzük a 3. babát. Boldog új évet!
2010. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hpv vizsgálat menete:

rákszűrés során vizsgálják, ha p3 v. magasabb az érték, akkor hpv tipizálást kér a nőgyógyász, ami egy specifikus mintavétel, és kiderítik, hogy a hpv. mely típusa található a szervezetben :( nekem műtétem nem volt, a p3-mat elég volt immunerősítéssel kezelni (sok gyümölcs, zöldség, vitamin) így 3 hónap múlva ismét p2 lett

2010. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :)
2010. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!