Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet vagy rosszab...

Terhesség lehet vagy rosszab mint gondoltam?

Figyelt kérdés
Három hónapja nem szedek gyógyszer voltam dokinál is mindent rendben talált, van peteérésem( mindíg látta az érett petét) csak nagyon vékony a méhnyálkahártyám- a mensim is nagyon kevés szokott lenni és mindíg 27-én jön meg. Azt mondta ez nem gond de a méhnyálkahártyára ad majd gyógyszert ha pár hónap mulva is ilyen vékony, csinált vérvételt is. Decemberben 24-én kelett volna megjönnie de én rutinosan 27-re vártam. 27én éppen hogy barna folt volt és semmi más. Azóta is semmi nincs tünetem sem csak derékfájás. Terhes lennék annak ellenére hogy nincs tünetem vagy nincs rendes ciklusom?
2009. dec. 31. 11:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
kedden du teszteltem és pozitív lett, halványan ugyan de látszott a két csík. Most reggel is csináltam egyett és erősebb lett a második vonal. Megyek ma dokihoz is. köszónóm a válaszokat mindenkinek!
2010. jan. 7. 06:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mondtam, hogy terhes vagy...
2010. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hurráááááááá!Gratulálok!!!!
2010. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon aranyosak vagytok, a doki még nem látta de remélem nincs semmi gond- azt mondta lehet méhen kívüli is!eléggé aggódom.
2010. jan. 8. 17:26
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még túl kicsi.
2010. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Úgy értem, azért mondta ezt a doki, mert még sehol nem látszik. Én is így voltam az első uh-on, de 1,5 hét múlva megnyugodhattam.
2010. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaj de jó!! Mondjuk 5 hetesen már látszik a petezsák. De lehet, hogy később volt a fogantatás, és tolódik, ne aggódj! Majd írd meg, hogyha voltál megint dokinál.
2010. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!