Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamint szedhetek...

Milyen vitamint szedhetek terhesség felkészítés céljából? Túl vagyok az Eleviten, Gravidán, Femibionon én gyógynövényesre gondoltam, természetes alapúra ami nem hízlal. Interneten milyen oldalak vannak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Te havonta mást szedsz? Sztem ez nem jó. Orvosoddal kéne megbeszélned,hogy Neked mit kell szedned!!
2009. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő véltogatta nálam,mert sokat híztam és most nem szedek semmit...
2009. jún. 23. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Értem,sztem, nem multivitamint kéne szedned, csak folsavat. Attól nem híznál, és az a legfontosabb a fogantatáshoz. sokat híztál? Sok sikert.
2009. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igyál aloe vera berry-t, és szedjél folsavat. nálam bevált.
2009. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elevitet szedtem, fel is szedtem 8 kg tőle. Azt mondta az orvosom ne szedjek semmit addig ameddig nincs egy + teszt a kezemben. Az után is Femibion 800-at szedjek. Mondjuk vittem neki egy labor eredményt és abban minden jó volt. A vastól kezdve minden, hála égnek.
2009. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 hónap alatt 12 kilót híztam...
2009. jún. 23. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Most én is àt akarok àllni, màsik vitaminra! Mert az elevit ràm dobott 6kg.ot, terhesség meg sehol! Hipp Natal vitamin italt talàltam, sokan dicsérik, ezen az oldalon is!
2009. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is híztam mindegyik multivitamintól, pláne ezek a terhesvitaminok még terhesség alatt is lóadagok..., így én csak napi folsavat szedek, meg napi 1 E vitamint, és esténként vérképzőnek iszom fél dl bikavért.
2009. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!