Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Szilveszter...

Terhes vagyok? Szilveszter van. Nem ihatok semmit? Ha mégis, baj lesz?

Figyelt kérdés
6-7 napja voltunk együtt a párommal.Tegnap menstruációs görcseim voltak,de mára már semmi panaszom nincs.Talán a beágyazódás tünetei voltak?Ha igen,és ma bulizni megyek nem lesz baj?(füst,alkohol)
2009. dec. 31. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6-7 napos terhességet nem mutat ki semmilyen teszt sem, hiszen még be sem ágyazódott. Amíg nem ágyazódik be, addig nincs a baba és közted kapcsolat sem, tehát nem árthatsz neki, de azért csak mérékkel az alkohollal:-)Ha ovu napja és az együttlét egybeesik, akkor onnan számolj kb. 14 napot, akkor már mutatja a teszt is talán. Ez kb. a nem várt napja, vagy pár nappal később.
2009. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Csak akkor azt nem értem,hogy mi volt az a néhány órás görcsölés együttlét után 6 nappal? Mensitől számítva 14.napot voltunk együtt utána 6 napra görcsöltem,vagy is tegnap.A beágyazódás volt?
2009. dec. 31. 10:10
 3/16 anonim ***** válasza:
Arról még nem hallottam hogy fáj a beágyazódás! De elképzelhető! Ezért egy pohár pezsinél többet ne igyál, vagy igyál gyerekpezsgőt! :)) Óvatosan a biztonság kedvéért most ki lehet bírni egy szilvesztert alkohol nélkül nem? :) Még elszaladhatsz gyorsan venni valami jó tesztet a gyógyszertárban ami kimutatja! De ha negatív lesz még akkor sem biztos, mert nagyon kevés idő telt el azóta!
2009. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hm.nem az együttléttől kell számitani a luteális fázist, hanem ovulációtól.onnan számitva 14 nap. lehet késői ovu is, akár 6nappal is, és lehet, azt érzed. ki tudja.
2009. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ha 6-7 napja voltatok együtt akkor már beágyazódhatott. Nekem anno azt mondta nőgyógyászom, hogy nem ártottam a babámnak azzal, hogy cigiztem. 6 hetes voltam mikor kiderült, hogy terhes vagyok. Nem voltak egyáltalán tüneteim, kimaradt a vérzésem, de nálam ez már megszokott volt mert előtte is hónapokig nem jött meg. Gyógyszert mentem íratni a dokival, mert azt mondta a fogamzásgátlótól rendszereződni fog a mensim, előtte volt egy vizsgálat és ott derült ki, hogy terhes vagyok, elküldött UH-ra és ott mondták, hogy 6 hetes terhes vagyok. Féltem, hogy mi lesz mert ugye nagyon bagóztam abban az időben, de nem lett semmi baj. Szóval szerintem nyugodtam bulizhatsz!!! BUÉK!
2009. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj el bulizni, még nem biztos semmi. Ha mégis megtörtént a megtermékenyülés 1 hete, akkor is még olyan pici, hogy nem ártanál vele.
2009. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen izgulsz,mert lehet nem is vagy terhes,ha meg az lettél,a baba nincs kapcsolatba az anya szervezetével,a kimaradt mensi ideéig.
2009. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlpörgöd az egészet.Rajtad kívül szerintem rengetegen lettek terhesek a napokba,és foggalmuk sincs róla.Próbálj meg természetesem viselkedni,mert még semmi sem biztos,ha biztos lesz a terhességed ilyen görcsöléssel be fog csavarodni.A TERHESSÉG NEM BETEGSÉG NEM KELL ENNYIRE FÉLNI!!!
2009. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te most hulla részegre akarod magad inni,azért aggódsz ennyire?
2009. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Több ismerösöm is szilveszterezett pocakosan,ők már tudták,hogy terhesek,mégsem hoztak ki ennyit az egészből.Jól érezték magukat.
2009. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!