Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélyünk a négyesik...

Mekkora az esélyünk a négyesikrekre?

Figyelt kérdés
Ez az első closti-s hónapom. Ma volt a 12. nap, voltam UH-n. Mindkét petefészkemben 2-2 tüsző van, egy kisebb, egy nagyobb. 14.8 mm, 12.2mm, a másikban meg 14.9mm és 11.6 mm. A doki azt mondta, hogy próbálkozhatunk ebben a hónapban, ha bevállaljuk az ikreket. De azt is mondta, mikor rákérdeztem, hogy NÉGYESIKREK??? azt mondta, hogy nem, de kettőre jó eséllyel pályázunk. Ezt a tüszők méretéből látta? Mert a két kisebbik túl kicsi? Megbeszéltük a párommal, kettőt még bevállalnánk, de négyet... Mit tegyünk?
2008. júl. 29. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi!

Azért korántsem biztos a 4-es iker. Elég lesz ezen majd akkor filózniu.

2008. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem biztos. Sőt attól még az sem biztos, hogy ikrek lesznek. Mert lehet, hogy csak az egyik marad meg. Az orvos is azt mondta, hogy kettő lehet. Ne szalasszátok el az alkalmat, nem biztos, hogy a következő alkalommal összejönne.
2008. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat!

Egész nap úgy fogtam fel a dolgot, hogy ez inkább négyszeres esély egy kisbabára... de estére valahogy kétségbe estem!

2008. júl. 29. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ohh...az ikrek nagyon szépek,de nő a talpán,aki bírja!Nem megszülni nehéz,oda segítség kell az elején.

Amúgy az egy dolog,hogy megfogan a két baba,de azoknak ki is kell fejlődni.A doki is megmondta,hogy nem nagyon esélyes a 4,akkor mi a kérdés?Itt senki sem fogja jobban tudni,mint a doki.

2008. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedtem a Clostit, mindig szépen megértek a petéim, volt h több is egyszerre, és sajnos mégsem lett belőle baba egyszer sem!

Nem elszomorítani akartalak, csak attól h a pete megérik, még nem biztos h meg is termékenyül. (függ ugye a párod megtermékenyítő képességétől, és az időzítéstől stb.)

Azért remélem egy stramm babó minimum összejön abból a négy petéből!!! :) Drukkolok!

2008. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából hiszek az orvosnak, csak a kolléganőim riogattak egy hatos-ikres fotósorozattal, amitől teljesen kiakadtam :o)

2008. júl. 30. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
szia!lettek ikreid a clostytól,,?
2010. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! El is felejtettem már ezt a kérdést :)

Nem lettek ikreink, két hónappal a kérdés kiírása után lettem terhes, de csak egy babával, pedig két tüszőm is volt. Azóta már 15 hónapos elmúlt a kisasszony :)

2010. okt. 6. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!