Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? Tünetek lentebb.

Figyelt kérdés
Decemberben 1 hét késéssel 19.-én megjött,de az első 2 napban csak barnázásom volt. Azután 6 napig volt vérzésem, de nagyon gyenge. Nekem általában 5 napos a menstruációm, és akkor nagy mennyiségű vér távozik, erős görcsökkel. Most a görcsök nem voltak és a vér mennyisége kb fele volt a megszokottnak. Néha megszédülök egy kicsit, állandóan tudnék enni és a mellbimbóim egy kicsit érzékenyek. Mi a véleményetek, lehet baba?
2009. dec. 30. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát 6 nap vérzés kicsit hosszú, de elképzelhető hogy van baba. Csak annyit tudok írni hogy teszt vagy doki. Akkor biztosra fogod tudni. Még nyitva vannak a gyógyszertárak, drogériák ahol tudsz tesztet venni.

Minden jót!

2009. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Holnap ráveszem magam és veszek egy tesztet...csak nagyon félek hogy - lesz:-(
2009. dec. 30. 13:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nem biztos,hogy terhes vagy,a tünetek lehetnek az aggódástól,félelemtől is..Azért írd meg az eredményt!Minden jót!
2009. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lényeges-e, de kb 2-3 hete borzalmas gyomorégésem is van, ami nem jellemző rám.
2009. dec. 30. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2009. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
december 14.-én teszteltem, 1 nappal azután hogy nem jött meg, akkor negatív volt a teszt. Aztán megjött, de nem a megszokott volt, ezért merült fel bennem, hogy talán mégis terhes vagyok. De nem merem magam beleélni, csalódtam már párszor.
2009. dec. 30. 16:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Az előbb elég hülyén fogalmaztam...szóval 13.-án kellett volna megjönnie, és 14.-én csináltam egy tesztet.
2009. dec. 30. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
13:56-os vagyok..Bocsi,de akkor félreértettem,azt hittem nem szeretnél terhes lenni,vagy mégis?
2009. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szeretnék terhes lenni, nagyon!de úgy tűnik ez most nem a én hónapom volt. Ma teszteltem, de sajnos nincs baba:-(

Holnaptól új év új reménnyel!

Kora tavasszal jósolt nekem egy barátnőm és azt mondta hogy egy éven belül kismama leszek, lehet még 2009-ben. Minden amit jósolt eddig teljesült, remélem a babával sem téved és nemsokára lesz egy 2csíkos tesztem :-D


Boldog új évet mindenkinek!

2009. dec. 31. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!