Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki jövő évre...

Van olyan aki jövő évre tervezi a babót?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Bírjátok még a várakozást?
2009. dec. 30. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mi már 2 éve tervezzük a babát. Minden év végén elmondom, hogy jövőre biztosan már 3-an leszünk, vagy itt lesz a pocakomban. De sajnos akkor jön a hidegzuhany. Idén ilyet már mondani sem merek:-( csak reménykedem....
2009. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
3 éve próbálkozunk. Idén volt egy missed-em a 4. hónapban. Ennek fél éve. MOst 2. closty kúrán vagyok. Hát a doki bíztat, és persze reménykedek, de csak titokban.
2009. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi már márciusban "nekiláttunk",de még idáig semmi sincs.Mondjuk a h1n1 miatt e hónapban nem akartam,hogy esetleg becsússzon.Januárban megyünk orvoshoz,mert ha valami olyan miatt nem jött idáig,amivel gyógyszerrel lehet segiteni,akkor adjanak valamit.Nehogy ez miatt ne lehessen évekig baba,vagy várjunk rá feleslegesen...
2009. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
eddig már 2 karácsony múlt el úgy,h Na majd jövőre már biztos lesz babám(esetleg a pociban) mostmeg 3 hónapja kiderült,hogy pcom van..úgyhogy már kezd kihunyni a reménysugár
2009. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon sok kitartást kívánok mindenkinek!!!! Remélem ez a 2010 jobb lesz, mint a 2009 és mindenkinek babaáldást hoz.
2009. dec. 30. 12:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Mi is nagyon szeretnénk a párommal ha a jövő karácsonyt már hármasban tölthetnénk. Mi nemrégen döntöttünk úgy hogy itt az ideje a babának, azóta minden hónap borzasztó hosszúnak tűnik.

De fel a fejjel! Sikerülni fog! Talán akkor, amikor a leginkább nem számítunk rá!

Boldog "pocaknövesztős" új évet kívánok mindenkinek!

2009. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is idén akartuk elkezdeni, de nekem is most derült ki a pco-m. Az orvosom egy évet javasolt, hogy rendbetegyük a hormonjaim és leadjam a felesleges kilókat, hogy a lehető legjobb állapotban próbálkozzunk újra. Én is nehezen tudom kivárni - remélem jövő karácsonykor már mindenkinek lesz picije, legalább a pociban, egészségesen. Egy biztos, én minden erőmmel küzdeni fogok érte! Sok-sok erőt küldök nektek is! Boldog Új ÉVet!
2009. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Második voltam. Én is pcos vagyok és az első spontán jött össze, épp mikor a Kaáliban kezdődtek a kivizsgálások. Nem volt peteérésem, vagy csak ritkán a szabályos ciklusok ellenére, de most a closty hatására több is érett, pedig csak napi 1-et szedtem. Szóval aki pcos annak üzenem, hogy van esély a babára, csak egy jó szakember kell aki segít. :)
2009. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretnék jövőre legalább már pocakos lenni,de a férjem még kicsit bizonytalan ebben a kérdésben!

Mindenkinek Boldog Újévet!

2009. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi március körül vágunk bele a babaprojektbe. Remélem nem húzódik nagyon el. De majd kiderül. De jó lenne, ha mindenkinek legalább már a pocijába lenne a baba jövőre!!! Mindenkinek Boldog Új évet kívánok!! És + teszteket!!!
2009. dec. 30. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!