Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt a teszt? (dec.18....

Korai volt a teszt? (dec.18. -án voltunk együtt)

Figyelt kérdés

December 18.-án voltunk együtt,ma teszteltem Lilyvel.

Fogigátlót szedek,de most valahogy nagyon félek.


2009. dec. 30. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon hamar csináltál tesztet,de különben sem értem ,hogy mitől félsz ha fogamzásgátlót szedsz?
2009. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy. A fogamzásgátló véd. Én 7 évig szedtem és soha nem volt gond. De ha téged megnyugtat akkor egy hét múlva csinálj még egyet. Az már biztos kimutatná, ha lenne valami.
2009. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért félek mert egy másik gyógyszert is vettem be,és nem tudom hogy nem gyengítette-e a fogigátló hatását.Este vettem be a fogigátlót,másnap reggel a Refluxon nevű savlekötő gyógyszert.

A nődokim ugye amikor megírta a fogigátlót megkérdezte van-e valamilyen betegségem,akkor mondtam,hogy reflux beteg vagyok,és szedem ezt a gyógyszert.Ő nem mondta,hogy a kettő nem szedhető.A múlt héten pedig a körzeti dokit kérdeztem meg,szerinte is mehet a kettő együtt.De a Refluxon papírján rajta van,hohy fogamzásgátló szedésénel óvatosságra van szükség. ??

Az együttlét után 12-14 nappal már lehet tesztelni,nem?

2009. dec. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!