Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenhol az írják/mondják,...

Mindenhol az írják/mondják, hogy ne görcsöljek rá a babára, de hogy lehet nem rágörcsölni?

Figyelt kérdés
Majd bele őrülök annyira vágyom már rá,és ráadásul PCOS vagyok,ami még jobban megnehezíti a dolgot.Nem tudom,aki azt mondja,h Ne görcsöljetek,majd jön ha akar..annak van-e gyereke,vagy esetleg 1-2hónapon belül állapotos lett,mikor eldöntötték,hogy szeretnének babát.
2009. dec. 30. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem tudom hogy csináltam, hogy a végén már nem görcsöltem (lehet kicsit lemondtam róla), de pont abban a hónapban 1* voltunk együtt, nem is gondoltam rá, hogy sikerülhet és tessék. 13 hetes kismama vagyok.

Tavaly októbertől idei év februárig kétoldali petefészek és petevezető gyulladással kezeltek (3 hónapig csak feküdhettem elektromos ágymelegítőn, csomó gyógyszer, injekció, nagyon durva volt), és már előző év nyarán kezdtünk el ügyködni rajta. Nekem ez nagyon sok időnek tűnik, bár sokan vannak ezen az oldalon akik 2-3 éve, vagy még régebb óta próbálkoznak.

2009. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia, örülök,h meggyógyultál, és gratulálok a pocaklakódhoz!
2009. dec. 30. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nekem is sokan mondták. 4 éve szeretnék babát, volt két vetélésem, rengeteg orvosi vizsgálat, műtétek, inszeminációk, mindhiába. Most végre sikerült, spontán, amikor nem is számítottam rá igazán. Szerintem ezt azok mondják, akiknek fogalma sincs arról, milyen érzés hosszú évekig várni egy babára, és nem tudnak más értelmeset mondani. Amit érzel, teljesen természetes, NEM LEHET nem "görcsölni", amikor látod, hogy mások sorra szülik a kisbabákat, csak neked nem sikerül hónapokig, évekig... Én csak azt javaslom, fordítsd a vágyakozást pozitív energiává, mondd magadnak minden nap a tükörbe, hogy lesz hamarosan egy gyönyörű kisbabád, és hogy fantasztikus anya és apa lesztek. Este elalvás előtt képzeld el, hogy belül mindened meggyógyul, és megfogan benne egy kis élet. Én is csináltam ilyeneket, nem tudom, hogy végül emiatt sikerült-e. 10+2 hetes kismama
2009. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! KÖSZÖNÖM és sok boldogságot nektek!
2009. dec. 30. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, nektek pedig kitartást kívánok, és a legfontosabb, hogy szeressétek egymást nagyon! Ha együtt vagytok, közben ne a babagyártáson járjon az eszetek, hanem azon, hogy a másiknak örömöt szerezzetek!
2009. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!