Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babát várok?...

Szerintetek babát várok? Kiváncsi lennék a véleményetekre és normális tanácsokra!

Figyelt kérdés
Két napja egyfolytában eszem, pedig ezelött nem igazán ettem, nincsen lelkiismeretfurdalásom az evés miatt, rosszul vagyok reggelente!Szerintetek mi lehet? Gondoltam arra, hogy beteg vagyok! De milyen betegség az, ahol egész nap eszel és nem érzed a telítettséget? Sok mindent olvasgattam a terhességről és minden megegyezik!
2009. dec. 29. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor jött meg utoljára? Teszteljél és megtudod! Szorítok!:)

2009. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikorra (nem) várod a mensid?Eleinte, az első pár hétben nekem is voltak fálási rohamaim, de a 6. hét végétől a mai napig alig birok enni a hányingertől.Ha esedékes a mensid a napokban, vagy már kellett volna jelentkeznie csinálj egy tesztet, és akkor kiderül.Igy nem nagyon lehet mást mondani.

De kivánom,hogy ugy legyen ahogy szeretnéd!!!


10 hetes km.

2009. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a menstruációmat szokta jelezni a falási roham. Csak eszek, eszek, eszek... Aztán elmúlik és visszatérek a régi kerékvágásba.
2009. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod, most, hogy Karácsony volt és még maradt egy csomó kaja a hűtőben, én is sokat eszek bűntudat este is, reggel pedig rosszul vagyok, mert a sok kaja az este megülte a gyomromat.

Lehet, nálad is erről van szó

2009. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már hogy bűntudat nélkül
2009. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nov. 30-án jött meg utoljára,28-án kellett volna megjönnie!Kedd reggel csináltam tesztet,de negatív lett!

A falási roham soha nem volt nálam szokás és nem Karácsonykor jött rám,hanem vasárnap,amikor nem volt semmi olyan kaja!

2009. dec. 30. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!