Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 10-ik napja késik, reggeli...

Ma 10-ik napja késik, reggeli tesztem negatív. Lehet, hogy téved a teszt?

Figyelt kérdés
Azt hittem meg fog jönni, mert a nem várt mensim idején mindig az a mindjárt megjön érzésem volt. Ez már pár napja elmúlt,csak hasszurka meg pici görcsök vannak. Testápolószerű fehér krémes folyásom van, melleim feszülnek. Szombaton voltunk lagziban, és este már 1 korty kávétól hányingerem lett. Azt hittem,hogy csak azért mert jól bekajáltam, de vasárnap egy az egyben kihánytam. Ugyh.mostmár nem iszok kávét. A méhszájam nagyon nehezen elérhető, és zárt. Mostmár nagyon meg vagyok zavarodva. Járt már valaki úgy, hogy nagyon sokára mutatta ki a teszt a babát? Ja, és lázasnak érzem magam, mint amikor pici hőemelkedésem van és ég az arcom. A lábam iszonyúan fázik,mintha jégben tartanám őket, pedig még télen is mezítláb vagyok otthon. Most meg zoknit kell húznom a nyár kellős közepén...Lehet, hogy csak hormonzavar? Már nem tudom mire gondoljak...
2008. júl. 29. 09:56
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi, most olvastam amit irtal! Szoval, mit mondott a doki? Remelem nincs gond nalad!
2008. aug. 5. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!