Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 10-ik napja késik, reggeli...

Ma 10-ik napja késik, reggeli tesztem negatív. Lehet, hogy téved a teszt?

Figyelt kérdés
Azt hittem meg fog jönni, mert a nem várt mensim idején mindig az a mindjárt megjön érzésem volt. Ez már pár napja elmúlt,csak hasszurka meg pici görcsök vannak. Testápolószerű fehér krémes folyásom van, melleim feszülnek. Szombaton voltunk lagziban, és este már 1 korty kávétól hányingerem lett. Azt hittem,hogy csak azért mert jól bekajáltam, de vasárnap egy az egyben kihánytam. Ugyh.mostmár nem iszok kávét. A méhszájam nagyon nehezen elérhető, és zárt. Mostmár nagyon meg vagyok zavarodva. Járt már valaki úgy, hogy nagyon sokára mutatta ki a teszt a babát? Ja, és lázasnak érzem magam, mint amikor pici hőemelkedésem van és ég az arcom. A lábam iszonyúan fázik,mintha jégben tartanám őket, pedig még télen is mezítláb vagyok otthon. Most meg zoknit kell húznom a nyár kellős közepén...Lehet, hogy csak hormonzavar? Már nem tudom mire gondoljak...
2008. júl. 29. 09:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Félek attól is, hogy csak a tabi abbahagyása miatt a szervezetem játszik velem. Csak még az tartja bennem a reményt, hogy a fehéres krémes folyás, és a szinte elérhetetlen,zárt méhszáj nem a tabi hatása... Májusban hagytam abba a szedését.
2008. júl. 29. 13:24
 12/21 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy elérhetertlen a méhszájad! Nekem sajna simán elérhető. :( Én márciusban hagytam abba, de nem hiszem, hogy az bezavarna egyikőnknek is. Remélem minden rendben lesz. :)
2008. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szoritok neked! remelem hogy mind2nel az van,amit szeretnenk, es a baba szorakozik velunk, nem pedig valami ciszta vagy hormonzavar vagy a fene tudja mi...ugy izgulok! :)
2008. júl. 29. 14:04
 14/21 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg, mit mondott a doki! Biztos baba, hidd csak el! De jó, úgy örülök neki! Ha nekem nem is az, de majd csak az lesz. Csak a párom gyógyuljon meg. Az most nekünk a legfontosabb! :)
2008. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Naná, hogy megírom! De legkésőbb hétfőn tudom majd jelezni, mert pénteken este 6 felé megyek uh-ra, utánna meg elutazunk lagziba, ugyh.nem leszek kompi közelben. De okvetlen megírom, mégha nincs is baba és hogy mit mondott a doki! Te is írj, hogy mi lett veled!
2008. júl. 29. 15:04
 16/21 anonim ***** válasza:
Oké, majd ide megírom, jó? Jó szórakozást! :)
2008. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap dokinál, és csinált hasi és hüvelyi uh-t is. Valami pöszmet látszódik a méhemben, de nem mertem biztosra kimondani, hogy terhes vagyok. Kedden megyek megint, remélem, hogy akkor már biztosat tud mondani. Csak most azon aggódok, hogy elvileg 5-6 hetes terhes kellene, hogy legyek, és ugye ilyenkor már meg tudják mondani a petezsák méretét. Hát nekem csak pöszmetem van, pici pöttyöcske. Nagyon remélem, hogy baba van idebent, csak lehet, hogy később fogant, nem pedig sablon szerint...Jaj, úgy izgulok! Kedden megint jelentkezek neked, ha érdekel. Veled mi a helyzet? Teszteltél már?
2008. aug. 1. 14:00
 18/21 A kérdező kommentje:
Bocsi *nem mertem biztosra=nem MERTE biztosra mondani a doki
2008. aug. 1. 14:01
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Képzeld, én azóta kész vagyok.

Tegnap délután megjött, görcsöltem, sűrű barnás, illetve bordó vér. Az éjszaka tele lett a tampon. (Bocsi:) Most betétet használok, egyre kevesebb van rajta, és a görcsölés megszünt. Csak akkor fájt amikor megjött. Hétfőn 15-re megyek dokihoz, nagyon félek. Remélem nem ment el a baba. Sokan azt írták nekem, biztos elvetéltem. :( Ja, a tesztet elszúrtam, negatívnak láttam és leraktam. Egy óra múlva néztem meg, akkor meg halványan pozítív lett, de az már nem értékelhető. Én már nem csinálok többet! A hőm még mindig, 37,2. A mellem ugyan olyan. Lövésem nincs mi lehet, de doki meg nincs hamarabb! Ha rosszul leszek, bemegyek a kórházba. :(

2008. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Megjott vasarnap... ugyh.ma nem mentem dokihoz :((( De most meg azon agyalok, lehet, hogy terhes voltam,csak elmentem a baba...Amikor megjott alig birtam elaludni a gorcsolestol es meg tegnap is alig birtam valamit kezdeni magammal annyira gorcsoltem...tegnap is meg egyfolytaban vereztem, csak ugy omlott belolem...most meg szinte mar nincs is...nem merek az elvetelesre gondolni...Veled mi a helyzet? Pozitiv teszt?
2008. aug. 5. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!