Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 10-ik napja késik, reggeli...

Ma 10-ik napja késik, reggeli tesztem negatív. Lehet, hogy téved a teszt?

Figyelt kérdés
Azt hittem meg fog jönni, mert a nem várt mensim idején mindig az a mindjárt megjön érzésem volt. Ez már pár napja elmúlt,csak hasszurka meg pici görcsök vannak. Testápolószerű fehér krémes folyásom van, melleim feszülnek. Szombaton voltunk lagziban, és este már 1 korty kávétól hányingerem lett. Azt hittem,hogy csak azért mert jól bekajáltam, de vasárnap egy az egyben kihánytam. Ugyh.mostmár nem iszok kávét. A méhszájam nagyon nehezen elérhető, és zárt. Mostmár nagyon meg vagyok zavarodva. Járt már valaki úgy, hogy nagyon sokára mutatta ki a teszt a babát? Ja, és lázasnak érzem magam, mint amikor pici hőemelkedésem van és ég az arcom. A lábam iszonyúan fázik,mintha jégben tartanám őket, pedig még télen is mezítláb vagyok otthon. Most meg zoknit kell húznom a nyár kellős közepén...Lehet, hogy csak hormonzavar? Már nem tudom mire gondoljak...
2008. júl. 29. 09:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem titi terhes vagy! De ha az megnyugtat, menj ela dokihoz. Van akinek csak később mutatja ki a teszt a babát, és hallottam már olyat is, akinek egyáltalán nem jelzett a teszt, mégis babás volt! Fel a fejjel, és irány a doki! Minden jel babára utal. Én is fázom, én is zoknit húzok néha, máskor meg a hűtőt nyitom ki egy kis hűvösért! Remélem mindketten babásak vagyunk! .)
2008. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem tul gyakran, de bizony elofordul!!! Ettol fuggetlenul inkabb ne eld bele magad es menj orvoshoz, aki majd megnez UH-on. Volt mar ra pelda nem egyszer, hogy a teszt nem mutatta ki, de UH igen, sot az ellenkezoje is, hogy UH-on nem latszott, de mar pozitiv volt a teszt. (Mivel minden no szervezete mas, ezert minden terhesseg soran mas mennyisegben/utemben termelodik a HCG. Nekem egy napos kesesnel 3eve olyan pozitiv lett a teszt, annyira erosen, hogy csak pislogtam!)
2008. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehetsz terhes!!! Barátnőm 2 hónapos volt a tesztje negatív a doki mondta, hogy terhes mert UH-n látszott. Utána vette még 1 tesztet és az is egatív volt neki. Szóval nem mindig kell a tesztbe bízni ;)
2008. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató válaszokat! Ha péntekig nem jön meg,akkor meló után elmegyek UHra a dokihoz.
2008. júl. 29. 10:27
 5/21 A kérdező kommentje:
Az első válaszadótol kérdezném, hogy te is még csak bizakodsz, vagy már lett + teszted?
2008. júl. 29. 10:28
 6/21 anonim ***** válasza:
Bocs, most vettem észre, hogy kérdeztél.:-) Én is csak bizakodom, illetve csináltam tesztet, de olyan halvány a második csík, hogy nem tudom eldönteni az-e. Olyan épp hogy látszik, félek, hogy csak a nedvesség miatt szineződött el.
2008. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja, én voltam, az első válaszoló. :) Nekem két nap múlva kell megjönnie, de már napok óta csak aludni szeretnék. :-) Jó lenne tudni, mi a helyzet.
2008. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
:) Megint én. Én írtam a kérdésed feletti kérdést, a két nap múlva nem kellene megjönnie kezdetűt. olvasd el. :) Sajnos nem tudok segíteni neked. :(
2008. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát semmi biztatót nem mondtak neked, de ha már van egy halvány + az már jó jel :) Neked legalább van már csíkocska, nekem még semmi...úgyh.te tuti babás vagy!!! Én még csak reménykedek. Az egész szituban az a jópofa, hogy megszakítással védekezünk, úgyh.azért is nem merem elbízni magam, mert kevés rá az esély,de hát a mai világban minden lehetséges...(férjem még várni akarna a babával,de már jobban be van zsongva,minden nap az van,hogy ha majd gyerekünk lesz,akkor ez meg az, és vigyorog mikor hányingerem, mert szerinte tuti terhes vagyok)
2008. júl. 29. 12:55
 10/21 anonim ***** válasza:

:-)

Ez jó! Az én párom nagyon szeretne babát, de sajna ő most beteg lett, nem próbálkozhatunk. Úgyhogy, ha mégis babás vagyok, akkor az csak hónap elején jöhetett ösze, abszolút lehetetlen időben. Szóval, mi sem vagyunk esélyesebbek! de őszintén, neked sokkal több tüneted van, ráadásul neked már késik. Hidd el, babás vagy! A doki biztos igazolni fogja. Én nagyon szeretném, ha nekünk is az lenne, mert félek, ha nem, akkor valmi hormonzavarom lehet. :( De még bízom.

2008. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!