Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak tervezzük a babát és...

Még csak tervezzük a babát és elkezdtem szedni a Gravidát, de sajnos mindig hányingerem lesz tőle vagy kihányom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy szedem, ahogy kell, lefekvés előtt közvetlenül, de mindig émelygek tőle és párszor előfordult, hogy ki is hánytam. :(
2014. máj. 14. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedj másfajta vitamint.
2014. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok folyadékkal evés után kell bevenni. A legtöbb nőnél panaszt okoz, ha így sem jó akkor szedj inkább elevitet.
2014. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a gravida sok mindenkinél ilyen panaszt okoz. próbálj másikat. pl elevitet. vagy ne közvetlen lefekvés előtt vedd be. vacsi közben. egy szelet kenyér, vitamin, még egy pár falat. de ha nem megy ne erőltesd nem veled van a baj :) a gravidát csak azért szokták ajánlani mert van benne jód, ami az elevitben nincs. de csak ennyi a különbség.
2014. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban nekem is a Gravidát ajánlották, mert akciós volt, de mivel több helyről hallottam, hogy hányingert okoz, így én Elevitet vettem és nincs tőle hányingerem.
2014. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálok akkor mást.

2014. máj. 14. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátnöm az első terhességnél gravidátol hányt elevittöl nem a második búzánál pont fordítva! Egyébként elevittöl is sokan rosszul vannak! Egyén függöki melyiket bírja, ki kell próbálni másikat!
2014. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj váltani. Csak egyél pár falatot elötte mindenképp. Én pl mindig vacsi után veszem be. Semmi bajom. A bevonata okozza. Ha kaja után is ezt érzed akkor válts. Csak ne menjen már kárba...
2014. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont a héten váltottam le a Gravidát! Volt, hogy evés közben vettem be és semmi bajom nem lett, de volt olyan hogy a vacsorám a wc-ben kötött ki!
2014. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Èn ebèd közben veszem be amikor a legkiadosabb az ètkezèsem,bö folyadèkkal ès semmi bajom pedig elèg gyenge a gyomrom! 31 hetes kismama
2014. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Babatervezéskor pont elég a folsav, főleg, hogy mkost itt a zöldség meg gyümölcsszezon is. DE ha mindenképp szednél még valamit, akkor én a HIPP NATALT ajánlom. Fincsi gyümölcsital vitaminokkal várandósoknak. A DM-ben és a Rossmannabn sokszor van akciós is.
2014. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!