Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 3 napja meg kellett...

Már 3 napja meg kellett volna, hogy jöjjön. Sajnos pszichésen már annyire szeretném a babát, hogy szinte percenként rohangálok a wc-re nézni, megjött-e a mensim. Merjek tesztelni?

Figyelt kérdés
Már 3 napja meg kellett volna, hogy jöjjön. Pénteken este csináltam tesztet, de nem mutatott ki semmit. Most egy kicsit fáj a petefészkem (néha szúr) és melltartó nélkül szinte nem tudok lenni, annyira fáj a mellem. Sajnos pszichésen már annyire szeretném a babát, hogy magam sem tudom, mit érzek!
2008. júl. 28. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
teszt és ha negatívv, akkorvárj még , vagy meg fog jönni
2008. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet a reggeli első vizeletből! Az elmaradt mensi első napján már valószínűleg pozitív eredményt kapsz, ha sikerült a baba! Remélem IGEN! A tüneteid arra utalnak! Szorítok! Majd írd meg, hogy mi van!
2008. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egész éjjel forgolódtam, és reménykedtem, hogy nehogy megjöjjön reggelre. Szerencsére nem jött meg:-))Ma megcsinálom újra a tesztet. Szorítsatok, légyszi!!!!
2008. júl. 29. 06:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem pozitív!!! Ne izgulj!!!

Én is nagyon sokszor voltam hasonló helyzetben, mindig néztem a bugyim, szorongattam a mellem, figyeltem h milyen állagú a folyásom. Felőrli az ember idegeit! De tudom, h az ember egyszerűen nem tud mit tenni, annyira vágyik már arra a babára!

Baba még nincs nálunk (sajnos már egyszer elvetéltem) de járunk a Kaáliba és megnyugtat egy kicsit a gondolat, h szakemberek vették kezükbe az ügyünket :)Most várjuk az eredményeket!

Nagyon szorítok!!!

2008. júl. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ismét a 2. és 3. válasz írója vagyok. Csak eszembe jutott, hogy ha terhességgel, gyermekvállalással, fogantatással kapcsolatos dolgokat nézel a neten, igyekezz mindig a pozitív oldalakat, kommenteket, fórumokat olvasgatni, mert ez téged is bizakodóvá tesz.

Saját példámból tudom, hogy olyan oldalakra tévedtem, ami után itt ültem a gép előtt és bőgtem (mások szomorú történetei miatt)és teljesen elveszítettem a reményt! Nem szabad!!

POZITÍV HOZZÁÁLLÁS!!! :)

2008. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ennyire a témán, mert az nem tesz jót a te lelkivilágodnak sem és egy esetleges terhességnek sem.

6 hónapja próbálkozunk összehozni a babát. A múlt hónapban hasonlóképpen meg voltam feszülve agyilag, mert megint nem sikerült a baba. Akkor határoztam el, hogy nem foglalkozom már vele ilyen mélységekben, mert már kezdett az agyamra menni az egész. Abbahagytam a hőmérőzést, nem számoltam a napokat sem. Lesz ami lesz.

Remélem + teszted lesz!

2008. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, most csináltam meg a tesztet, de sajnos a baba még várat magára-:(((((((

Mindenkinek köszönöm, aki szorított!!

2008. júl. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!