Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre nem várom! Most...

Hétfőre nem várom! Most iszonyat hasszurkám van. Feszülök és kb. kettő percenként szurkál vlaami. Ez miért lehet? Tuti a baba? Ja és kb. hat napja érzékenyek a melleim.

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia,én 28-ra nem vártam,ezek nekem is vannak.Én péntekig nyugton leszek:)Akkor kiderül.Vagy hamarabb:(
2009. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Drukkolok nektek!

Nekem csak most van pém...

De idekukkolok,mi lett az eredmény:)VAN GÖRBÉTEK?

2009. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem nincs. nem értek még hozzá, még nem vetettem bele magam ebbe a részébe. neked?
2009. nov. 1. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:

14:36-os vagyok

Én nem vezetem,csak reggelente méregetem,hogy van-e pém.Ma lement 36,45-re,tegnap meg 36,6 volt.Úgy tudom ha lemegy a hő,akkor van pé.Ha meg felmegy akkor meg a tüszőrepi.Hát majd kiderül.Remélem nem késtünk még le róla,de ami nálam furi,hogy 26-29 naposak szoktak lenni a ciklusaim,most tartok a 15-ik cn-on,és lement a hőm.Félek hogy nem lesz pém.De reménykedem hogy reggel feljebb megy.

Aki közületek mára nem várta,vagy kedves többiek:teszteltetek?Eredmény?

Úgy drukkolok nektek!!

2009. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,még nem jött meg,pénteken tesztelek csak,ha addig nem jön meg!
2009. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem pozitív lett reggel!!! Igaz, nem annyira erős a vonalka, mint a kontrol csík, de azért láthatóan ott van. Ja és kb. fél perc alatt kirajzolódott. :)))
2009. nov. 2. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:

14:36


GRATULÁÁÁLOK!!!Vigyázz magatokra!!!

2009. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jajj de jó,nagy gratula!

(első)

2009. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

voltam dokinál, de természetesen nem látott még semmit. Felhívtam, hogy hogyan tovább és kérte, azért menjek be, megnézne. Vérvétel eredményéért hívhatom holnap.

Ja és nem bírtam, most ahogy haza értem csináltam még egyet, mert hát a kisördög a fejemben nem hagyott nyugtot - meg gondoltam, ha van még egy teszt, miért ne lőjjem el - szóval most is pozitív lett!!!

2009. nov. 3. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!