Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen? Szeretném megérte...

Lehet ilyen? Szeretném megérteni!?

Figyelt kérdés
Szóval, ha mensi előtt sikerülne teherbeesni, akkor még megjön a mensi, és csak az utáni hónapban derül ki a terhesség? Van ilyen? Végülis azt mondják van aki nem veszi észre, hogy terhes, bár ez fura, de lehet hogy ők is igy jártak?
2009. dec. 27. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy valaki menstruál teherbeesés után is, csak kevesebb a mennyisége.
2009. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek az első hónapban normálisan megjött, csak a következőben volt kevesebb.
2009. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg mensi előtt tszteltem + aztán sajna megjött:(A tünetem nem múlt el,de nem tesztelek,mert szerintem csak volt baba:(
2009. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:
Utolsónak: szerintem pont azért tesztelj, mert lehet, hogy te is az ilyen kivételek közé tartozol. Én legalábbis nyugodtabb vagyok egy biztos választól, mint egy bizonytalan helyzettől... Még bármi lehet!
2009. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babám méretei alapján azt mondják, hogy októberben estem teherbe. Október végén megjött, pont az évfordulónk előtt, aztán novemberben, csak egy kis vérzésem volt. December 8-án elküldött a dokim ultrahangra, ott már 9 hetes terhességet állapítottak meg:)
2009. dec. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:07-es vagyok

Köszönöm az utolsó előtti Kedves Válaszoló bíztatását,de sajnos a hőm is lement 36,5-re.Csak sűrűn járok pisilni,és fáradékony vagyok.A luteális fázisom 15 napos volt és elég erős volt a mensim.

Köszi azért,tényleg aranyos vagy!:)

Boldog Új Évet Nektek!

Utolsónak Gratulálok!

2009. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!