Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy peteérésem...

Miért van az, hogy peteérésem óta (menszesztől 15. nap),36.8 és 37 fok között ingadozik a testhőmérsékletem? Már 3 hónapja csinálom a hőmérőzést, de még ilyen nem volt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Peteérés után ha a tüszőrepedés is megvolt, felmegy a hőmérséklet. Ez mutatja általában, hogy megvolt tényleg a tüszőrepedés. (Persze vannak kivételek). Van esetleg görbéd? Többet tudnék mondani, ha látnám.

Esetleg előzőeket is mutathatnál.

Ha biztos, hogy a 15. napon vagy tr. után, akkor akár baba is lehet a dologban. Persze az ovuláció nem mindig pontosan a középidőben történik...

2009. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!!

Köszönöm a válaszod.

Nem tudom hogy hogyan tudnám a netre felrakni a görbét,mert Én egy füzetbe írom...

De megpróbálok rájönni és rögtön felteszem ide.

Egyébként a 15. nap átlag,mert volt hogy 13. nap volt hirtelen magas a hömérsékletem,de volt hogy 16. nap.

Nem folyamatosan 15. napon van peteérésem.

De olyan még nem volt hogy már 8. napja folyamatosan ugyanazon a szinten van a hőmérséletem.

Nemsokára felrakoma görbét...

2009. dec. 30. 00:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Megint én. Ha regisztrálsz a www.ciklus.hu oldalon, akkor oda be tudod írni az értékeket, és ha az adott görbe linkjét bemásolod, akkor én is meg tudom nézni azt.
2009. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2009. dec. 30. 17:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Remélem jó lesz és meg tudod nézni.Köszönöm szépen!!
2009. dec. 30. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy hosszabb linknek kellene lennie a ciklus görbéd alatt, ha a bal oldalon látható menüpontok közül rákattintasz a ciklusgörbe menüre. Remélem segítettem. :)
2009. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

uh,bocsi.Mostmár rájöttem.:-)

Akkor ez lesz az:

[link]

2009. dec. 31. 00:08
 8/10 A kérdező kommentje:

a legelső a decemberi.

ez a novemberi:

[link]

és ez az októberi:

[link]

2009. dec. 31. 00:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Látom mindedt! :)

Sajna nem mérsz egy időben, de azért a decemberi görbéd szép, és úgy nézem, hogy egy ma lehetsz a luteálisod 13 vagy 14. napján. Drukkolok, hogy ne jöjjön meg!

Az október görbéden is látszik a pé, csak a ciklus magasra húzta be az alaphőd, sztem csak 36,5 volt. A decemberi görbéd nagyon szép. Így kell kinéznie, és az a jó, ha (általában) középidő után, vagyis a peteérés után magasabb a hő. Ha nem megy fel magasabbra, akkor valószínűleg abban a ciklusban nincs pé, vagy tüszőrepedés.

Itt találsz nagyon sok információt erről és sok példagörbét is:

[link]

Illetve ha a cikluson benézel a topikokba, ott segítenek értelmezni a lányok.

Remélem tudtam segíteni. Majd írd meg mi lett az eredmény. Drukkolok!


Edit

2009. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az októberi hónapban azért van magasabban a hőm,mert 2 hétg beteg voltam akkor.

Igen,ha minden igaz ma kéne megjönnie,de remélem nem fog.:-))Rá fogok menni az oldalra.

Nagyon köszönöm a segítséget!!!


Szia!!

2009. dec. 31. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!