Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel 04:15-kor 36-3-5,...

Reggel 04:15-kor 36-3-5, félórával később 37. 0-2 a testhőmérsékletem. Ez most mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezt nem értem!04.15-kor 36.3-5,félórával később már 37.0-2 fok a testhőmérsékletem (hónaljban mérve) és persze egésznap ennyi is marad!H később ébredek már hőemelkedéssel kelek.

Van sok jel,amiből joggal feltételezhetném,hogy babás vagyok,(peteéréstől számított 7.napon,pici barnás folyás,rá két napra felment a hőm,és érzékenyebbé váltak a melleim is,néha úgy fáj,hogy megőrülök.Peteérés után vagyok 11 nappal.),de a hőm nagyon elbizonytalanít!....

Hormonzavarom nincs.

Kérlek Titeket írjátok meg mi a véleményetek!

Neis reménykedjek?

Köszönöm ha válaszoltok!


2011. máj. 17. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Na szóval...


1. Ébredési hőmérsékltet NEM MÉRÜNK a hónaljban, vagy a szádban mérd, vagy hüvelyben vagy végbélben, de hónaljban nem fogsz látni semmit csak egy kis lapos izét

2. A ciklus elejétől kell mérni a hőt, olyan nincs, hogy megmérem egyszer a 28. napon és örülök, mert ennyi, meg ennyi, mert nem tudod az alaphődet.

3. Ébredéskor mérünk ébredési hőt. Nem jelent semmit, ha akkor méred amikor már körbeugráltad a lakást.

2011. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na tessék

ki lettél osztva.

2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem olyan a hőm mint a hullámvasút.

Hat hetes kismama vagyok, de én nem adok erre a hőmérőzésre túl sokat. Az igaz, hogy van akinek beválik. Sok helyen azt olvastam, hogy ha leesik akkor az vetélésre utal. Nekem is volt két nap amikor alacsonyabb volt, de eddig minden rendben (lekopogom).

Különben a korai kelés miatt lehet különbség. Én is 4:10-kor keltem még dolgoztam, akkor voltak a legnagyobb a hullámok a görbémben. Én a nem várt előtt már pozitívat teszteltem.

Kitartás neked! Remélem összejön a baba!

2011. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első! én nem azért kérdeztem,ráadásul normális hangvitelben,hogy nekem támadj és oszd az észt!Ha ilyen hangvitelben válaszolsz inkább ne is írj!Köszi!


Kedves második!

Hát igen,pedig nem is bunkón kérdeztem!


Kedves harmadik!

Köszönöm a biztatást!!!!

Így most jobban bízok!Én is össze-vissza járok melózni...Lehet ez is közbe játszik!

Köszi mégegyszer!

2011. máj. 17. 12:12
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg!Elfelejtettem....


BOLDOG BABAVÁRÁST KÍVÁNOK!!!!!:)

2011. máj. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!