Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha két nappal...

Lehetek terhes, ha két nappal a mensi előtt 37, 0-37,2 fok körül van a testhőmérsékletem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze!
2011. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggeli hő?

Mennyi az alaphőd?

2011. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem biztos, nekem aznap szokott drasztikusan leesni, de tiszta szívből drukkolok!!!!
2011. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet. Az a fontos igazából, hogy mennyi az alaphőd, és hogy ez a 37 ez reggeli hőmérséklet-e. Elviekben ez jónak tűnik, nekem is ekörül volt terhesen. És érdekes, mert most megint terhes vagyok, de a hőm egyáltalán nem magas, reggel 36,3, napközben sem több 36,7-nél. Szóval ezek után azt mondom, hogy a hőmérséklet sem biztos. De drukkolok!
2011. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az alaphőm, olyan 36,3 körül van.


Reggel néztem és akkor 36,5 volt, most napközben pedig 37,1. Hát nem tudom. Holnap nem kellene megjönnie.


igazából vannak olyan tünetek, amik máskor mensi előtt nem szoktak lenni, most meg vannak, pl iszonyat fáradt vagyok, nagyon fájnak és nehezek a melleim, fémes ízt érzek a számban, nagyon fent van a gyomorsavam, ami miatt ég a gyomrom. . Kb ennyi. Szerintetek?

2011. szept. 23. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja,hogy ez napközbeni hő!

Na az nem sokat jelent! Ebből még bármi lehet!

2011. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Van valami fejlemény? Megjött, vagy teszteltél?

2011. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!