Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nagy hibát követtem...

Nagyon nagy hibát követtem el, ha alkoholt ittam és lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ma nem kellene, hogy megjöjjön, de semmi menstruációra utaló tünetem nincs. Tegnap viszont ünnepelni voltunk, ahol alkoholt is fogyasztottam. Ha mégsem jön meg és babás vagyok, árthat a babának?
2008. júl. 27. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez biztosan nem arthat. Gondolom nem iszol rendszeresen, ha iszol gondolom akkoris mertekkel. Ha a kilenc honapot valki masszivan vegigissza, na az art a babanak. Egyebken nekem mikor terhes voltam azt mondta a doki, hogy egy dl vörösbort, minden vacsorahoz erdemes elfogyasztanom, mert verkepzö. Ne aggodj, nem lehet semmi gond!
2008. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem árthat, van aki meg végigdohányozza a 9 hónapot és egészséges babája lesz. És arról ne beszéljünk amikor úgy esnek teherbe a fiatalok, hogy egy buliban jól leisszák magukat...és míg nem tudják hogy terhesek, addig is bulizgatnak és a babának nincs baja. Amúgy én is hasonló cipőben járok, én is ittam 1-2 pohárkával a barátnőm esküvőjén, és az sem biztos hogy terhes vagy, bár én szorítok! :)
2008. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nincs a szervezeted olyan szoros kapcsolatban a magzattal, mint késöbb. Még nincs méhlepény, nem onnan táplálkozik. Jól ki van ez találva! Én is már babás voltam, amikor egymás után 2 hétvégét végigbuliztam, cigiztem. Amikor megtudtam, persze, leraktam a cigit és egy kortyot sem ittam. Most 29 hetes vagyok és minden o.k.! Nyugi! Boldog babavárást!
2008. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit nyugodtabb vagyok, és az igazság az, hogy 8 hónapja, mióta próbálkozunk nagyon odafigyelek mindenre és lehet, hogy pont a mostani "bakim" alkalmával jön össze. De persze még nem biztos ... Még van pár napom ...
2008. júl. 27. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok! nyugi! Remélem hogy nem jön meg és babásak vagyunk! Szorítok neked! Majd írj hogy mi van!!!
2008. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem )))o:
2008. júl. 29. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!