Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a napokban van, volt a...

Ha a napokban van, volt a beágyazódás akkor nagyon nem is ihatok ma alkoholt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
hát egy kortynál ne többet, ha jót akarsz a babucidnak. Ezekből az első sejtecskéiből lesznek a többi szervei, ne mérgezd.
2010. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

az első 6 hétben semmi sem "köti össze veled" nincs méhlepény,nincs köldök zsínór, még ott bolyong valahol egy sejtkupacban, semmi belőled érkező "méreg" nem jut el hozzá! NYugodtan igyál ,persze ne tajtrészegre de egy pohár pezsi belefér :) egészségetekre! és BUÉK!


gondolj bele valaki 1 hét mensikésés után tudja meg hpgy terhes...


én pl pálinkaivó versenyt nyertem anno a kilányommal,bungee junpingoltam, szaunáztam szoliztam,mert azt hittem ez nem aza hónap volt,és itt ül 19 hónapja makkegészségesen!

2010. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsónak: Valóban? Neked gratulálok az egészséges gyermekedhez. De nem véletlenül mondják, hogy készítsd fel a tested a fogamzásra is, pl a szesz kerülésével.
2010. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
köszönöm,de a véleményem tartom hogy nem árt pár korty pezsgő :)
2010. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is, nem biztos, hogy terhes leszel. Ilyenkor még tényleg nincs szoros összeköttetés, okos a szervezet, amíg nem lehet tudni róla, addig nem is ártanak neki az ilyen dolgok. Én is buliztam 4 hetes terhesen, mikor még nem tudtam róla. Mert nem volt tervezett, és a késésre sem lehetett adni, mert az sokszor előfordult velem.

Jó azért ne legyél részeg, de ha iszol 1-2 pohár pezsgőt, meg bort, attól nem lesz semmi baj.

2010. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12:27es igazad van...mielottterhes lettem bagos voltam es majdnem 5 hetes voltam mikor csinaltam tesztet aztan meg rohanas a nogyogyaszhoz akitol az elso kerdesem az volt hogy artottam-e a babanak azzal a napi fel doboz cigivel...a valasza szinte szorol szora az volt mint a tied...a 6. hetig semmi baja annak a picurkanak...azert nem szabad tulzasokba esni egy pohar pezsgotol semmi bajotok nem lesz
2010. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!