Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén is előfordulh...

Terhesség esetén is előfordulhat barnázás?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 28. napomon, ma vagy holnap nem kellene megbetegednem. Csekély barnázásom volt tegnap, viszont semmi más menstruációs tünetem nincs (görcs, fejfájás stb). Viszont a 20-25 napig rendszeresen görcsölt a hasam. Nem értem mi lehet most? Érdemes ilyenkor tesztelni?
2008. júl. 27. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 napot még várj a barnázás miatt. Ebből még lehet baba, ne izgulj! Ha már türelmetlen vagy akkor a reggeli első vizeletből megpróbálhatsz 1 tesztet. Sok sikert!
2008. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont ,lehet, hogy csináltam egy hülyeséget: a barnázás miatt biztos voltam benne, hogy tuti nincs baba és tegnap egy családi összejövetelen megittam pár röviditalt. Ha mégis babás vagyok ez nagyon nagy baj?
2008. júl. 27. 16:40
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ez mennyire segít, de nekem menstruáció előtt szokott néhány napig "barnázni", és utánna mindig megjön. A 28. nap nálad mit jelent? Attól is függ, hogy hány napos a ciklusod. (Az elsőnap az, amikor már vérzés is van.) Szoktál-e egyébként barnázni? Mert volt rá példa, hogy mensi helyett enyhe barnázása volt, és terhes lett. A terhesség nem a barnázástól függ, hanem attól, hogy barnázol, még terhes lehetsz. Ha terhes voltál, amikor ittál, attól még nem megy el a babuci, de ha gyereket szeretnél, az ital nagy ellensége a fogantatásnak (azaz gátolhatja), ezért érdemes mellőzni.
2008. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig minden hónapban úgy történt, hogy mensi előtt pár nappal barnáztam+görcs+fejfájás és a 28., vagy 29. napon megbetegedte. Most a 20-25-ig görcsöltem, pár nap barnázás és ma semmi. ???
2008. júl. 27. 18:07
 5/6 anonim válasza:
Bocs, az italos részt nem neked szántam, hanem az utánad kérdezőnek.:)))))
2008. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tiszta buta vagyok, te írtad később, hogy fogyasztottál alkoholt. Na, akkor mégis neked írtam.
2008. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!