Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék mensi elött...

Ha terhes lennék mensi elött 1 héttel mit kéne, hogy érezzek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem csütörtökön kellett volnba megjönnie de nemjött,már elötte legakább öt nappal azt éreztem reggel amikor felkeltem,hogy kellemetlen volt az éjszaka mert fájdogált tompán a hasam alul meg a derekam is.Furcsálottam is mert még öt nap volt a nem vártig.Ezek a tünetek azóta is vannak de ezt már betudom a pozitív teszteknek.(Ja meg nagyon nagyok a cicijeim és teltek lettek és nem jöttek ragyák ahogy az mensi elött már alakulgatni szokott!)
2008. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Oszinten: legfokeppen semmit.

A mensi elmaradasa utan 2-3 het, mire jon a cicifeszko, esetleg emelyges, de a szerencseseknek az se. A hasszurka is kb. akkor koszont be.

2008. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! hát az igazság az h nekme is 1 hét van még a masziig de már van hasszurka és cicifájás..:( és még saknos nem tudom hogy miert de remélem nemsokára kiderül! ja és pisilek nagyon sokat! szoritok
2008. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat.Végül is semmit nem érzek,csak hátha kéne.Bízom benne ,hogy nem jön meg.Csak ennyit tehetek.Majd írok ha elmúlt a hét!
2008. júl. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!