Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után egy héttel lehetek...

Mensi után egy héttel lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Ha az előző ciklus leges legvégére tolódott a peteérésed, akkor a vérzés alatti időben vándorolt a méh felé a megtermékenyült petesejt, és mire lezárult a vérzés, az új ciklus friss nyálkahártyájában megtapadhatott.

De ez ritka, ha az előző ciklusodban a "rendes helyén" volt a peteérés, akkor nem lehetséges.


MIből gondolod, hogy az lennél?

2011. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van már egy 1 éves fiúnk.Pajzsmirigy betegségem miatt a doki azonnali hatállyal elrendelte,hogy nem szedhetek fogamzásgátlót.Tegnap volt egy hete,hogy elmúlt a mensim.Párommal együtt voltunk,de ő elfeledkezett róla,hogy már nem szedem a gyógyszert.
2011. okt. 14. 10:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez elég sok mindentől függ. Annyit írj legalább, hogy hány naposak a ciklusaid, mikor jött meg utoljára (az első napját írd) meg hogy az az egy hét az pont hét nap?? Amúgy babát szeretnél vagy inkább nem?


Ha a nagyátlagba tartozol, akkor szerintem pont a peteérés határát súrolod kb.


Most történt az eset vagy már régebben és tüneteket érzel??

2011. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha jönne a baba nagyon örülnék neki,de igazából tavaszra terveznénk az újabb babaprojektet.

28 naposak a ciklusaim.

2011. okt. 14. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:
2. voltam! Megkaptam a választ :) Hát szerintem lehetsz terhes. Mindenképp várd meg a következő menzeszt és csinálj tesztet!
2011. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
október 3-án jött meg utoljára
2011. okt. 14. 10:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Akkor az a kérdése, hogy a ciklus hányadik napján szokott lenni peteérésed.

Ha később, mint a 12. nap, akkor nem valószínű, hogy baba lesz, mert a hímivarsejtek átlag 3, max. 5 napig élnek. Ha tehát később szokott lenni, mint egy átlagos ciklusnál, akkor nem valószínű a baba, de kiderülni csak a ciklus végén fog...

2011. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen de a 12 napot a peteérésig a menstruáció első napjától számoljuk így aztán meg van az esélye bőven, meg aztán hallottam olyat is, hogy aki nézi a hőjét, nem a peteérés napján csinálta, hanem előtte való napokban és bejött neki :)
2011. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jaj csajok,össze zavartok:)
2011. okt. 14. 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:

A lényeg az hogy minden nő más, és ezt nem lehet pontosan megmondani.

Megvan rá az esély, de ezt csak a következő menzesznél tudod kideríteni! Ha terhes vagy addigra beágyazódik és kimutatja a teszt is. Addig meg szú-szááááá:)

2011. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!