Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt egy héttel szurkál...

Mensi előtt egy héttel szurkál a méhem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tzdom hogy sokan kérdezték már, de olan izgatott vagyok!!

Ez az első fogigátló-mentes hónap, ma a ciklusom 23. napján vagyok és próbálkoztunk a babával. Tegnap előttől kezdve olyan furcsán görcsölök, nem is igazán fáj, csak úgy "érzem a méhem", és csak JOBB OLDALT szurkál. Teljesen úgy érzem meg fog jönni és kicsit el is szontyolodtam emiatt. Kicsit vidítsatok fel, kinek volt már ilyen, és mégis terhes lett?


2011. máj. 20. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még az, hogy kb. ciklus felétől szédülök mindig, bár ez szerintem még biztos nem baba. Lehet, hogy azért, mert megkergültek a hormonjaim, így tabi után?
2011. máj. 20. 22:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor olyan hónap még nem is volt,hogy rendes menstruációd lett volna? Ha nem jönne meg vagy késik,akkor előfordulhat,hogy a fogamzásgátló miatt lesz.Nem akarlak elkeseríteni,de ne éld bele magad ennyire,mert a normál ciklus visszaállása nem mindig megy zökkenőmentesen.
2011. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fogamzásgátló miatt van ez, ami hormonális zavart okoz. De persze babás is lehetsz. Nálam a fog.gátló után volt egy kis hormonzavarom (ciszta), de aztán magától helyreállt minden. Úgyhogy lehet hogy most veled is ez a helyzet, de drukkolok, hogy babás légy!
2011. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom hogy nem kéne beleélnem magam.. Na majd írok!
2011. máj. 21. 16:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Na a következők a fejlemények: tegnap kelltt volna megjönnie, de ma se jött meg. Lehet hogy holnap elmegyek pár tesztet venni, hiszen ha most nem is jött össze később kellhet!
2011. máj. 26. 19:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Terhes lettem és hat hetesen vetéltem el.
2011. szept. 22. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!