Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Álladóan szurkál a hasam alja...

Álladóan szurkál a hasam alja meg a köldököm környéke. Két teszt is negatív lett,14 én kellett volna megjönnie. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A teszten olyan szellemcsík féle volt,ezt az alatt értem hogy nagyon,nagyon halványan látszik a második csík is.Valaki volt már így?
2010. dec. 16. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azért még nem adnám fel a helyedben!A halvány csík is csík!!!Nem tudom mikor csináltad a teszteket,de én még csinálnék egy-két nap múlva (és mindenképpen reggeli vizeletből).A szúrkálások is utalhatnak arra,hogy valaki van odabent:-)Sógornőmnek a 4.teszt lett pozitív.Tudom,hogy ilyenkor nehéz,de még egy kicsit légy türelemmel.Hátha meghozza a gyümölcsét.Szorítok(bár azt nem írtad,hogy tervezett baba-e)!Ha lesz kedved írd meg az eredményt,mert érdekelne.:-)Évi
2010. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm évi a válaszodat nagyon aranyos vagy.Hát az elsőt 15-én délután csináltam a másodikat meg tegnap kora reggel.Én úgy gondoltam ha nem jön meg akkor vasárnap vagy hétfő reggel csinálnék még egyet.Mindenképp megírom mi lett.egyébként már a második gyerek lenne és nem tervezett,mert van egy 21 hónapos lányunk és vártunk volna még,de ahogy azt szokták mondani egyszer voltunk együtt úgy gumi nélkül és hát lehet hogy "becsúszott".
2010. dec. 17. 10:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Évi,Bocsi kis betűvel írtam a neved!
2010. dec. 17. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:
változás van ??
2010. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia Évi!Tegnap csináltam egy tesztet és azon már erősebb volt a két csík,most már szerintem 90%,hogy terhes vagyok. Még nem jött meg,de dokihoz csak szerda délután tudok menni.
2010. dec. 20. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Hát biza ez a csöppség úgy néz ki,hogy becsúszott.:-)Sebaj,kicsi lesz a korkülömbség és jobban ellesznek egymással.Én már csak tudom,mert a bátyámmal 15 hónap van köztünk.Akkor óvatosan még,de gratulálok.Legyen szép és boldog a karácsonyotok!!!Jahhhh és hát persze egy nagyon boldog új esztendőt kívánok nektek,dehát nektek már tuti az lesz a kisbabócával:-)Évi
2010. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!