Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázok a 27. napon és...

Barnázok a 27. napon és nagyon szurkál az alhasam, a derekam meg majd' le szakad. Lehetek terhes vagy előbb jön/jött meg?

Figyelt kérdés

Már több napja fáj a derekam s az alhasam, tegnap már kicsit barnáztam, ma jobban, de nem vészes. Nem szokott előbb megjönni, inkább (néha) később, ezért gondoltam, hogy hátha sikerült. Szerintetek?

Arra is gondoltam, hogy lehet, a beágyazódás miatt is barnázás, ill. alhasi és derékfájdalom... tehát még nincs minden veszve, ugye? Szerintetek mikor teszteljek? Csütörtökön kellene megjönnie. Van egy One Minute, ill. két Be sure (sima, nem direct) terhességi tesztem.

Nagyon szeretnénk már a férjemmel kisbabát.

Kérlek, írjatok!


2011. márc. 8. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni! Sajnálom! Persze, addig ne add fel, amíg meg nem jön! De ezek pár nappal mensi előtt, inkább mensis jelek,mint babásak. De bár ne lenne igazam!
2011. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még bármi lehet.Beágyazódás is.Nekem is ugyanezek a problémák voltak és pár napja teszteltem egy halvány pozit a nem várt után egy nappal és azóta meg se jött,kb4 napja késik.Szerintem pénteken tesztelj ha addig nem jön.
2011. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még reménykedem...
2011. márc. 8. 12:01
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 11:29-es!

Amikor azt írtad, hogy ugyanezek a problémák voltak, akkor azon mit értesz? Mármint te is barnáztál, aztán az is elmúlt, s most kb. 4 napja nem jön meg. Vagy alhasi és derékfájdalmat éreztél... Egyébként azóta teszteltél a halvány pozinál erősebbet? Vagy van valami változás az állapotodban?

2011. márc. 8. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasszurka meg derékfájás volt és még most is van.Nem barnáztam,de az első terhességemnél igen.Ez lesz a 2.baba.Teszteltem még egyet és az erős pozitív lett.Sőt még ingerlékenyebb is lettem.
2011. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szijja én ugyanigy vok vele 2 napja naon picit barnázgatok de nekem a ciklusom 35-40 naposak, és ma még csak a 28.on vok és ma van a szülinapom:)
2011. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem sajnos megjött :((
2011. márc. 9. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!