Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor már lehet élesben...

Akkor már lehet élesben csinálni? Minden rendben?

Figyelt kérdés

Több mint 5 évig szedtem fogamzásgátlót és mindegyiktől előbb vagy utóbb volt pecsételő vérzésem a levél közepétől a mensiig. Elegem volt a barnázgatásból és a többi mellékhatásból, abbahagytam fél éve, a barnázgatás lecsökkent (juppi!) mennyiségre és időre is: mensi előtt 5 nappal kezdődik és a ciklusom is rendes, rendszeres és ami szerintem még nagyon biztató, hogy eléggé érzem a középidőt, hol az egyik hol a másik petefészkemnél, rendszerint egy este alatt lezajlik a fájdalom és van tojásfehérje szerű váladék is. Igaz babót csak az év vége felé kezdünk el "gyártani", mikor sikerül az új lakásba beköltözni :), de szeretném előtte rendbe tenni a ciklusom. A dokik csak újabb és újabb fajta fogamzásgátlókat írtak fel annó, de már meguntam a folytonos 2 hétig is tartó barnázást, pedig ők azt mondták próbáljak még egy újabbat ki, hátha az jó és ha gyereket akarunk, majd leállok ad serkentőt és már az első hónapban próbálkozhatunk! Csoda ha inkább most abbahagytam és rendezni szeretném a dolgokat a maguk természetes módján még az akciózás előtt időben?!


Szóval szerintetek így rendben jön/jött a dolog magától és természetes úton összejöhet? Még tisztító kúrát is bevállalunk addig és tudatosan készülünk a dologra,de nem akarok túlparázni se csak ezek a fránya fogamzásgátlók....


26N


2014. ápr. 14. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

kezd helyreállni a progeszteronszinted, de a jelek szerint (5 nap barnázás) még mindig nagyon alacsony :( én nagyon ajánlom neked a barátcserje kapszulát, ami nekem ezt helyretette. Ha most elkezded szedni, talán mire babaprojekt lesz ki is fejti a hatását :)

A progeszteron a baba megtartásához szükséges hormon, ha kevés van belőle, akkor beágyazódás után elmehet a rendes mensivel :(

2014. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!