Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Szerdán délután szexeltünk a barátommal, belém élvezett. Este kellett volna bevenni a tabit, de hamar elaludtunk és elfelejtettem. :( Másnap pótoltam, pénteken vettem be a levélből az utolsó szemet.

Másfél éve szedek tabit.

Mennyi az esélye, hogy teherbe eshettem?


2014. ápr. 13. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
12 órán belül kell pótolni, ha egy kimarad. Azaz, ha a legutóbbi bevételtől nem telt el 36 óra, akkor no para:)
2014. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsi. Épp most írtam le egy másik kérdésnél, hogy a szedési szünet utáni napok a legveszélyesebbek, ha akkor hagysz ki, akkor a legnagyobb az esélye a babának. Nálad sokkal kisebb, de előfordulhat. Az aktus után 15-20 nappal végezz egy tesztet, biztos, ami biztos.
2014. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát sajna tuti több telt el, mint 36 óra :/

Azért reménykedek.

Köszönöm!

2014. ápr. 13. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

De ilyenkor NINCS letudva ennyivel, hogy pótoltad!

Miért nem veszed elő a betegtájékoztatót?!


Az utolsó héten való kihagyás esetén más teendő is van, ha nem akarsz gyereket!

Általában kettő lehetőséget ajánl fel ilyen esetben a tájékoztató, amiből az egyik nálad már ki is esett, mert nem úgy cselekedtél.

2014. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!