Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg ma van pé-m, szurkál...

Elvileg ma van pé-m, szurkál is a hasam. Tegnap voltunk együtt de úgy hogy a végén kivette a párom. Szeretnénk babát de megbeszéltük hogy 1-2 hónapot várunk még. Sikerülhet így?

Figyelt kérdés
Persze ha most sikerülne nem lenne baj, sőt, csak az aktív próbálkozással még várna. De én már nem bírok 1-2 hónapot. Lehet esélyem arra hogy sikerül most a baba így hogy nem ment el bennem? A tapasztalatokat várom!
2008. júl. 25. 10:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
bocsi, 2szer küldte el!
2008. júl. 25. 12:01
 12/13 anonim ***** válasza:

Én így lettem terhes 2 éve. Sajnos elhalt.

Drukkolok neked!

2008. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szia

gondolom már nemaktuális mert rég irtad ezt a kérdést, de én is erre várok most, kíváncsi lennék neked sikerült e igy teherbe esned. bár már valószínü választ nem kapok rá.

2011. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!