Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg ma van pé-m, szurkál...

Elvileg ma van pé-m, szurkál is a hasam. Tegnap voltunk együtt de úgy hogy a végén kivette a párom. Szeretnénk babát de megbeszéltük hogy 1-2 hónapot várunk még. Sikerülhet így?

Figyelt kérdés
Persze ha most sikerülne nem lenne baj, sőt, csak az aktív próbálkozással még várna. De én már nem bírok 1-2 hónapot. Lehet esélyem arra hogy sikerül most a baba így hogy nem ment el bennem? A tapasztalatokat várom!
2008. júl. 25. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van esely, de kicsi.
2008. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálunk detto ugyanez a szitu! Nekem is elvileg ma van peteérésem és tegnap volt egy akció, meg 2nappal korábban is. Tegnap elvileg nem ment el bennem (csak a hasamra), de nekem gyanús, hogy picit igen, mert alig volt sperma, amit le kellett törölni......


Ha pár csepp sperma jutott a méhnyak közelébe, akkor mekkora az esély teherbeesésre??


Illetve, ha rendszeresen, termékeny napokon is , jut be némi (nem sok) sperma ,akkor mekkora az esély?

2008. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Na itt egy hivatalos adat:

Egy ev alatt 100-bol 35 no esik teherbe megszakitasos kozosuleses vedekezessel.

2008. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Viszont ha azt nézzük, hogy egy ciklus során egyetlen védekezés nélküli aktusból, ami a termékeny napokban történt , 30% az esély teherbeesésre, akkor ez alapján, ha több ilyen aktus történik ugyanazon termékeny napokban, akkor még több, mint 30% az esély a terhebeesésre abban a ciklusban, nem???
2008. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát remélem a szívem mélyén hogy sikerült már most. A második válaszoló kérdéseire én is keresem a választ.

Aki/akinek ismerőse vagy hallott ilyet hogy vki így esett teherbe légyszi írjon!

2008. júl. 25. 11:09
 6/13 A kérdező kommentje:

Az előváladékban biztos van sperma? mert olvastam valahol, hogy ezzel a módszerrel csak azért estek teherbe mert a férfi későn szállt ki.

Hát remélem ez nem teljesen igaz. :)

Kedves második válaszoló, a mennyiséggel kapcsolatban hasonló a gyanú, de nem biztos, a párom azt mondja hogy szerinte időben szállt ki.

2008. júl. 25. 11:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ejakulátum mennyisége egyén függő, és az is sokat számít, hogy előtte milyen gyakran volt szex. Nem biztos, hogy nem időben szállt ki!
2008. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát a tegnapi akció előtt kb 2 hete voltunk együtt a menzi után. Így nagyon élveztük egymást. :)
2008. júl. 25. 11:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tegnap nem száll ki, akkor elég jó eséllyel teherbe eshettél volna. Bár én azt gondolom, hogy ha párod 1-2 hónapot valóban várni akar még a konkrét próbálkozással, akkor valószínűleg tett is azért, hogy most még ne ess teherbe.

Türelmesnek lenni a legnehezebb, de hidd el 1-2 hónap nem a világ vége. Szerintem várd ki, hogy a párod elhatározza magát és pékor esze ágába se legyen kiszállni!!

2008. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem az elhatározással van a gond, csak a költözés miatt tartja úgy h várjunk, de én úgy vagyok vele hogy a kettő nem üti egymást. Ő is szeretne babót. Persze nem tudok mást tenni mint várok, és reménykedem hátha az előváladékban volt kisfickó :)
2008. júl. 25. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!