Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 04.10-re?

Ki nem várja 04.10-re?

Figyelt kérdés
Lányok! Van valaki rajtam kívül , aki nem várja április 10-re a menszit? nekünk ez a második próbálkozós hónapunk, remélem sikerült :-)
2014. ápr. 7. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jajj de izgi....
2014. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én! :)

Csütörtök reggel fogok tesztelni. Nekünk 3. hónap.

Annyira szeretném!

Megy a drukk neked is! (Lea)

2014. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lea! Szorítok neked! Én a múlt hónapban 4 tesztet lőttem el,mind negatív lett, képzelheted olyan elkeseredett lettem, 3 napot késett az addig mindig pontos menszim. A kis szemét :-) Direkt tartotta bennem a reményt, hogy még nagyobbat csalódjak. Megfogadtam, hogy nem csinálok tesztet most, csak a késés után, de nem bírok magammal... :-) Szerintem holnap reggel, ha nem esik le a hőm, akkor teszek egy próbát...
2014. ápr. 8. 08:38
 4/15 TeLány ***** válasza:

Sziasztok,

Én 11-re nem várom.. ez a sokadik hónapunk (kb 2 év...) remélem ezúttal sikerrel járunk..

Meg ya drukk mindenkinek! :)

2014. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
TeLány! Lehet indiszkrét vagyok, de orvosnál voltatok? S Te mikor tesztelsz?
2014. ápr. 8. 09:13
 6/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves kérdező, Veled mi újság? Hogy érzed magad?

Vannak terhes tüneteid? És meszisek? Remélem csíkosodunk!


Nekem ma délután volt egy pár elég erős hasszurkám... De próbálok pozitívan hozzáállni, remélem nem fog megjönni!


Én csütörtök reggel tesztelek. Ti mikor?

(Lea)

2014. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jajj, Lea! MA reggel teszteltem, sajna negatív lett, s görcsölgetek is. Egyéb semmi. Pedig már annyira bíztam benne...No, de amíg nem jött meg, megvan a remény....S Te hogy vagy?Nagyon szorítok holnap reggelre, feltétlenül jelezz!
2014. ápr. 9. 08:47
 8/15 TeLány ***** válasza:

Sziasztok,

Persze hogy voltunk má dokinál. Inszeminációval próbálkozunk 5. alkalommal. Annak az eredménye fog pénteken kiderülni.

2014. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok, hogy kétcsíkos legyen a teszted!
2014. ápr. 9. 11:08
 10/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Reggel teszteltem, nem bírtam ki, de sajnos megint ugyanolyan halvány pozitív lett, mint 5 napja, pedig biztos erősödnie kellett volna már. De amíg nem jön meg, addig van esélyünk!


Én is görcsölgettem tegnap délután többször is, általában ilyenkor másnap megjön. Viszont mára elmúltak a görcsök és nem jött meg. Biztató, csak legyen már valami, mert idegörlő ez a várakozás! Még van egy tesztem, 2 nap múlva fogom ellőni, ha nem jön meg addig.


Nálatok mizu?

(Lea)

2014. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!