Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene, aki használ ovuláció...

Segítene, aki használ ovulációs tesztet?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy mikor milyen csíkok voltak.

9. nap: halvány csík

10. nap: halvány csík

11. nap: kicsit erősebb csík, de nem erősebb mint a kontrollcsík

12. nap: kicsit erősebb csík, de nem erősebb mint a kontrollcsík

13. nap: délelőtt halvány csík, délután már nincs csík

14. nap: nincs csík


Elvileg akkor hova esett szerintetek a peteérésem? A 13. vagy a 14. napra? Nem baj, hogy nem volt erősebb vonal, mint a kontrollcsík? Nem lehet, hogy csak "nem kaptam el" azt a hormonállapotot? Lehet, hogy a 11. napon kellett volna két tesztet csinálnom?

Köszönöm a segítséget, már ha ki tudjátok bogozni, mit akarok :)


2009. dec. 19. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igaz nem használtam még Lh tesztet, csak Pg-t, de úgy tudom, hogy du.-i pisiből kell csinálni, mindig ugyan abban az időben, és se inni, se enni nem szabad előtte minimum 2 órával. (mert hígítja a pisit)

A pozi után, az első nega nap a legtermékenyebb, azaz a 13.cn-od.

Remélem, hogy kicsit segítettem. :)

2009. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindig ugyanakkor csináltam a tesztet. A 13. napon csináltam egyet délelőtt is és délután is. A 2 órás nemivás-nempisilést betartottam.

Remélem összejön a baba :)

Köszönöm.

2009. dec. 19. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lh-tesztem sem volt ebben a hónapban olyan igazán erős amilyet én vártam volna. De a múlt hónapban viszont sokkal erősebb lett a kontrollcsíknál a második csík és mégsem lett baba belőle. Viszont most ebben a hónapban sikerült a baba! :-) De megpróbálom neked feltölteni ide az én tesztjeimet így biztosan jobban fogod látni és érteni mit akarok írni.

[link]

2009. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és csak 3 naponta voltunk együtt. Az utolsó voltam. Felteszem neked a görbémet is. Sok sikert kívánok neked a bábához!!! [link]
2009. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a + napon voltunk együtt, mikor összejött. Szerintem nálad a 12-13. nap a legesélyesebb. Sok sikert!
2009. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok :)
2009. dec. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!