Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van forditva nekem...

Miert van forditva nekem nemjon ossze a baba a unokahugomnak meg igen es o elveteti! Ez nem hiszem el?

Figyelt kérdés
Mar evek ota varunk a babara sot volt endo mutetem is .az unokahugom akor is volt abortuszon mikor engem mutotek endoval es most ujra terhes negy honap utan.en kb egy honapja iszom az infolic port .szeretem a unokahugom felre ertes ne esek csak olyan rosszul esett ma h bejelentette h terhes kicsit irigy is voltam .amugy van mar neki egy eves kisfia.szerintetek ez normalis h igy erzek iranta?
2014. ápr. 3. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
igen.. első reakciónak teljesen normális a te esetedben... de majd lecsillapodnak benned ezek az érzések :)
2014. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális. De majd elmúlik.

Amúgy nem értem, ha egy éves a gyereke, 4 hónapja már volt egy nem kívánt baba, MI A FŰSZÉRT NEM VÉDEKEZIK? De tényleg! Miért nem védekeziiiiik????

Vagy ő abortusz néven védekezik? Hány éves?

2014. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nyugi, teljesen emberi a reakciód, én átéltem valami hasonlót. Hárman (rokonok, barátnők) estek teherbe "véletlenül", miután én egy missed ab. után hónapról hónapra sikertelenül próbálkoztam. Csak azután tudtam őszintén örülni az ő terhességüknek, miután nekem is összejött... És ha szóba került volna az abortusz, tutira nem is állnék szóba az illetővel. Ez van, emberek vagyunk, az a lényeg, hogy belátjuk a hibáinkat.
2014. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt.kicsit megnyugodtam h akor normalis a reakciom.
2014. ápr. 4. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!