Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom biztosan hogy...

Honnan tudom biztosan hogy van illetve nincs peteérésem? /orvos nélkül/

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hőmérőzős módszerrel! minden reggel azonos időben mikor felkelnél és munkába indulnál, lerázod a nem digitális hőmérőd és megméred az alaphőmérsékleted.Vezteed egy táblázatban az értékeket! Nem kelsz ki az ágypól pisilni sem, mert akkor változik. Ezt csinálod minden reggel. Peteéréskor a hőd pát tizedet leesik, majd ha megtörtént a peteérés akkor felemelkedik pár tizedet a PÉ előtti értékekhez képest és úgy is marad a nem várt mensiig! Szóval a görbének elvileg trifázisosnak kell lennie, pé előtt alacsony, majd pár tizedet leesik, amjd pedig megemelkedik pár tizedet és úgy is marad! bővebb infó:

www.babatervezok.otthona.net

Sok sikert!!!!

2008. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A homerozos modszertol sokkal egyszerubb es gyorsabb, ha veszel egy szimpla ovulacios tesztet.


En ma vagyok a ciklusom 10.napjan, ma vettem egy ovulacios tesztet (vagyis egy dobozban 5darab volt), es eletemben eloszor hasznaltam el egyet a mai nap folyaman. Az eredmeny: Mar nagyon kozel vagyok a peteereshez, igy matol fogva lehet akciozni.


En sohasem homeroztem, igy batran javaslom neked is a tesztelos modszert inkabb, persze melle elkezdheted a homerozest is, de ha mar most gyorsan akarod tudni es a ciklusod kozepe fele jarsz, mint en, akkor az ovulacios teszt gyorsabb! Es ez tutira nem hazudik. (A homersekletet befolyasolhatja betegseg is, meg egy csomo minden, igy a teszt megbizhatobb szerintem.)

2008. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tested és ezáltal a peteérésed megismeréséhez a legjobb, ha a hőmérős és az ovu tesztes módszert is alkalmazod és mindezt feljegyzed (ebben segítenek weboldalak is, pl. ciklus.hu). Sok sikert!
2008. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 24. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszodó vagyok! Az ovutesztes dologgal az a baj, hogy drága szerintem egy ilyen csomag, és azzal még nem feltétlenül tudod bizonyítani, hogy meg is volt a peteérésed, csak sejtheted! Az egyetlen bizonyíték rá a megemelkedett és fent maradt ébredési hőmérséklet!
2008. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!