Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ezekkel a...

Lehetek terhes ezekkel a tünetekkel?

Figyelt kérdés

sziasztok.

ugy döntöttünk a párommal, hogy kisbabát szeretnénk és szinte minden nap együtt voltunk! még 1 hét van a menzeszig, de most furcsa mód megnőttek a melleim, és ezt ő is észrevette, és nagyon fájnak a mellbimbóim. Lehet terhesség?


2008. júl. 24. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez meg lehet premenstruacios tunet is, ebbol egyelore szerintem ne vonj le kovetkezteteseket. Figyeld a tested, hogy ad-e esetleg mas jeleket is. Nekem pl. szurkalt a mehem. Amennyiben nem jon meg, tesztelj par napra ra.
2008. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is ezek voltak a tüneteim mensi elött több,mint1héttel.Ugyhogy szerintem igen,lehetsz.

Egy hat hetes

2008. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
méhszurkálás nekem is van, jobb oldalon!köszi szépen:)reménykedem, csak nehéz várni
2008. júl. 24. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok. Nekem is kb mensi elott 5-6 nappal kezdett el szurkalni...
2008. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és baba lesz?vagy menszi...?
2008. júl. 24. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a mellbimbó is érzékeny, az azért már gyanús. Menzi előtt Nekem mindig csak a melleim külső részei fájtak, a külső, karjaim felőli oldalon. Amikor terhes lettem, csak még nem tudtam, belül is fájtak, úgy értem a másik oldalon, és a mellbimbóm is elkezdett fájni. És mindez sokkal intezívebben, mint menzi előtt.
2008. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen lehet
2008. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. júl. 25. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!