Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leesett a hőm és nem akkar...

Leesett a hőm és nem akkar vissza menni, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy valami rendelenesség,1 hét múlva kéne hogy megjöjjön.Nem tudok kiigazodni rajta tudom hogy a babát tervezők otthonán van egy csomó görbe,de akkor se!Segítsetek!Köszönöm. [link]
2008. júl. 24. 05:34
 1/2 anonim ***** válasza:

mindíg ugyanabban az időben méred?

Az a baj, hogy a leeséssel nem is lenne gond, csak, hogy nem is megy vissza...nem tudom....

én két napja korábban keltem és nekem is 0,2 tizeddel kevesebb volt, nem is írtam be, vagyis beírtam, de úgy, hogy ne vegye figyelembe....

sajnos nem tudok én sem segíteni.:(

Lehet, hogy a bab miatt esett le, de nem megy vissza az nem jó, és úgy látom pont akkor nem is volt akció...:(((

2008. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De sajna nem mindig ugyan abba az időbe mérem,de mindig ébredés után!A munkahelyi beom. elég változó ezért valamikor hajnal 4 kor kelek valamikor meg 7 kor!
2008. júl. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!