Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam leesett az agyrol,...

A kisfiam leesett az agyrol, nagyon sirt megvigasztaltam, es most probal vissza aludni, mire kell most figyelnem?

Figyelt kérdés
mikor menjunk az ugyeletre?
2009. máj. 23. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:

szia. a mienk is leesett az ágyról. sírt aztán megnyugodott.


no problem!

2009. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azonnal. Szerintem az a legmegnyugtatóbb ha a röntgen felvételen látszódik, hogy nem történt semmi.

Ez szerintem a minimum.

2009. máj. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megnyugodott azóta,aludt rendesen,nem sír,nem hány? Napközben nem aluszékony? FIgyelgesd,ha bármi szokatlant észlelsz egyből,de azért az tud a megnyugtatóbb lenni,ha elmentek megnézetni.De valóban szerencsére a legtöbb esetben nem lesz baj,de biztos ami biztos.Mennyi idős?
2009. máj. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell vele sehova rohanni. reggel figyeld, van-e étvágya, nem sír-e túl sokat, mert akkor valószínűleg megüötte magát valahol és fáj neki. mindenét ugyanúgy mozgatja-e, nem alszik-e meglepően sokat, ilyenekre figyelj. ha gyanús, akkor vidd be dokihoz. Az jó, ha sírt esés után, az az ijedtségtől van. viszont ha visszaaludt éjjel, akkor valószínűleg nem ütötte meg magát annyira, mert abbahagyta a sírást. Ne aggódj, szinte minden baba esik az ágyról néhányat:-)
2009. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is leesett ket napja a babam az agyrol es nagyon sirt jol odavagta a buksijat es a hatat.utanna ne mert a hatara fekudni es a buksijat letenni.hat utanna meg ket napig eleg nyugos volt de rendesen evett ivott es aludt,es jatszott mint azelott.nagyon aggodom vajon nem lessz baja vagy nem lett baja.en tapogatom maszirozom ott ahol beverte magat de nem jelez hogy fajna neki,8 hos a kislanyom jovo heten. ha tud valaki segitsen. es remelem a krdezo babajanak nem lett semmi baja!!!!!
2009. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat!!mikor vissza aludt este nagyon nyugtalan voltam,es addig csokolgattam mig felebredt,jatszot,nevelgelt.ma reggel is normalisan ebredt nem tapasztalok semmi kulonoset,az etvagya a megszokott nemjo!!remelem ezutan is minden rendben marad.9hos
2009. máj. 23. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!