Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolutot kaptam hogy meghozz...

Norcolutot kaptam hogy meghozza a menzit. Eddgi mindig meghozta, de most menzis érzéseim voltak volt piros macatolásom, és most eémult a fájás is és a véres macatolás is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
vettem be canestent hogy nefáljon a hasam ,és lehet hogy azcsinálta?vagy holnap még megjöhet?ez 4-5 orája volt hogy macatolásom vol .de azota elmult minden. magas volt a prolktin szinte,és most jött rendbe 3 hét alatt. de mivel nemvolt pém mert akkor még magas volt igy megkelett hozni a menzit.
2008. júl. 23. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
canestent hasfájásra? az tényleg bekavarhatott. szerintem várj pár napot, aztán menj orvoshoz. ez nem szokványos dolog.
2008. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia másnap megjött hála a joistennek:)bocsi cataflant akartam irni nem canestent csak idegembe öszekevertem
2008. júl. 24. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!