Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attol lehet valaki terhes ha...

Attol lehet valaki terhes ha ugyan azt érzi mint menszi előtt?

Figyelt kérdés
Ebben a ciklusban minden rendben vol. Clostit szedek , voltam uh-án is folyamatosan érrt a petém, meg is nőtt 22mm-re. A méhnyálkahártya is jó volt, szex is volt mégis ugy érzem ,hogy mindjárt meg jön. Ma vagyok a 28-ik napon állt. 29 naposak a ciklusaim, napok óta megjön érzésem van. Valaki van vagy volt hasonló helyzetben?
2009. dec. 16. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A kolléganőm azt mondta, hogy teljesen olyan érzése volt a nem várt táján, mintha meg akarna jönni... Februárra várja a "kis megjön érzést":)
2009. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

7 hetes kismami vagyok, de még most is van mindjárt megjön érzésem, és a nem várt előtt is volt. :)

Kívánom, hogy baba legyen!

2009. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Kivéve, hogy nem jött meg. A mindjárt megjön-érzés aztán egészen a 10. hétig folytatódott.


23h km

2009. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok neketek. Nem csalt a megjön érzés nekem, mert megjött. Mostmár feladom.
2009. dec. 17. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni, ne keseredj el. Tudom mondani nehéz, de kilenc hónapon át én is mindig csalódtam, és amikor már azt mondtam, hogy úgyse sikerül, és nem foglalkoztam vele, akkor jött össze a baba. Kitartást kívánok, és hidd el, jönni fog a babuci, csak adj neki még egy kis időt!
2009. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: második voltam.
2009. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed!
2009. dec. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!