Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy terhes legyek ha a barátom menszi utáni 10 nap után is háromszor (ezek külön alkalmak) belém élvezett? Nem védekeztünk.

Figyelt kérdés
Tudom felelőtlenség volt de most már nem tudok/tudunk mit tenni.
2009. dec. 26. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
50-50%. Ezt nem lehet tudni. Mindenesetre jó esélyed van arra, hogy anya legyél.
2009. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akad bőven. Az idő a lehető legjobb, tökéletesen fogamzásképes vagy, háromszor is, az háromszoros esély, minden lehetőség megvan rá!

És tudtok még mit tenni, 72 órás tabinak hívják.

2009. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

72 óra már eltelt és tabit nem vettem be.

válaszokat köszönöm.

2009. dec. 26. 23:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor imádkozz!!!
2009. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elég sok mert pont a legveszélyesebb időszakban szexeltetek védekezés nélkül.
2009. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én azt is hallatom mimnél fiatalabb valaki annál könnyebben esik teherbe. ez igaz? én 17 vagyok. de e közbe fel voltam fázva ez csökkentheti az esélyét a teherbeesésnek?
2009. dec. 26. 23:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nem csökkenti. Nem leb@szni akarlak de miért nem védekeztetek valahogy? Vagy legalább szakitottottátok volna meg..valamennyivel még az is csökkenti az esélyét :( igy viszont nagyon nagy eséyled van rá hogy teherbe estél
2009. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elvileg egyik sem konkrét "szabály". Reménykedj, reménykedj, reménykedj! Van, hogy egy csomó ideig próbálkoznak párok, mire végre megfogan a nő. De hogy háromszor... Az azért sok. Egy is bőven elég. Idő a legjobb volt.

Nem teszem fel az ominózus kérdést, hogy miért nem védekeztetek...

Hát, bízzunk benne, hogy nem.

2009. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Érdemes védekezni és akkor nem kell babákat gyilkoslni, hajrÁ!

Ha ahhoz van eszed, hogy k.félj, akkor talán az óvszerhez is lesz elég.

2009. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Jajj, nem elég, hogy ez történt, de még a 72 órát is hagytad letelni??? Az HÁROM NAP, ember!! Ez alatt nem jutott eszedbe, hogy talán gáz? Most persze már megkérdezed itt, de korábban ezt nem lehetett volna???
2009. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!