Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Ma kellett volna...

Mitől lehet? Ma kellett volna meg jönnie, de eddig semmi. A mellem fáj már pár napja. Ma reggel csináltam tesztet, de negatív lett.

Figyelt kérdés
Még annyi,hogy fehér testápoló folyásom van.Szóval produkálok pár tünetet,de a teszt negatív.Másnak is van ilyen problémája?Ja és igen fáradékony lettem az elmúlt egy hétben.Köszönöm.Lili
2008. júl. 23. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
És sűrűn járok wc-re.Kb.1 hete.
2008. júl. 23. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóak a tüneteim, holnap megyek dokihoz.

Szerintem várj még 1 hetet, közben tesztelj, aztán menj te is dokihoz! Jó az esély a terhességre. :S

2008. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető a terhesség a negatív teszt ellenére is, pár nap múlva próbáld meg újra, esetleg használj másfajta tesztet.

Én sajnos jártam úgy, hogy 2 db tesztem is pozitív lett, voltak tüneteim, de vérezni kezdtem. A nőgyógyász azt mondta, hogy nem kizárható egy nagyon korai vetélés.

Ha már nagyon szeretnél babát, akkor van, hogy az ember saját magának produkálja a tüneteket!( például én is)

Drukkolok, hogy sikerüljön a baba!!!

2008. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló.Te is csináltál tesztet?Csak az a furcsa,hogy egyáltalán nem érzek semmi mensi szerű fájást.Pedig ilyenkor már szoktam érezni.
2008. júl. 23. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmilyen tünetem. 3 tesztet csináltam, mind3 negatív lett. De csinálhatok bármit, egyszerűen nem jön meg. :S
2008. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!