Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lett negatív mind a...

Miért lett negatív mind a négy teszt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég nagy gondban vagyok. 16 vagyok, 14 éves korom óta kb. 33-35 napos ciklusaim vannak. A legutóbbi havim pont karácsonykor, 24-én volt. Még február eleje fele nem gyanítottam semmit, hiszen a barátommal mindig védekeztünk (pharmatex), keresztanyu ajánlotta, orvos ismerős jóváhagyta, hogy kb 100% védelem. Feb. 10-én csináltam az első tesztet (expect), rá 3 napra még egyet. Feb. 28 körül egy clearblue, márc. elején pedig mégegyet, annak a nevét sem tudom, mert kaptam... Mind a 4 negatív...

Ma voltam orvosnál, hogy valami nincs rendben, anyukám mondta menjek, nehogy cisztám legyen. Az orvos ehelyett megállapította, hogy 13 hetes terhes vagyok. Ez létezik?! Létezik az, hogy az orvos, aki gondolom, évtizedek óta ezt csinálja, elnézte?? Mondtam neki a teszteket, annyit köpött oda, hogy hibás volt mind a 4... Nagyon össze vagyok zavarodva!


2014. márc. 20. 19:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
pénteken is suliidőben írtál, ma is...
2014. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

MI volt a védőnőnél?


MIkor mész a downkor szűrésre amit a 12. héten szoktak csinálni?


Mi van a belgyógyászati vizsgálatokkal pl ekg?

2014. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
valahogy nagyon eltűnt a kedves topicindító.....
2014. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Csengery Rita válasza:
Ha a leleten az van, hogy élő embryo, akkor biztosan terhes vagy. 13 hetesen nem látszik még a neme, de a keze és a lába már kapálózik. Na és a szívecskéje is látszódhat. Az orvos egy 13 hetes terhességet nem néz el. A leletet pedig szerintem ultrahang után írta meg. Gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!
2014. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!