Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lett negatív mind a...

Miért lett negatív mind a négy teszt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég nagy gondban vagyok. 16 vagyok, 14 éves korom óta kb. 33-35 napos ciklusaim vannak. A legutóbbi havim pont karácsonykor, 24-én volt. Még február eleje fele nem gyanítottam semmit, hiszen a barátommal mindig védekeztünk (pharmatex), keresztanyu ajánlotta, orvos ismerős jóváhagyta, hogy kb 100% védelem. Feb. 10-én csináltam az első tesztet (expect), rá 3 napra még egyet. Feb. 28 körül egy clearblue, márc. elején pedig mégegyet, annak a nevét sem tudom, mert kaptam... Mind a 4 negatív...

Ma voltam orvosnál, hogy valami nincs rendben, anyukám mondta menjek, nehogy cisztám legyen. Az orvos ehelyett megállapította, hogy 13 hetes terhes vagyok. Ez létezik?! Létezik az, hogy az orvos, aki gondolom, évtizedek óta ezt csinálja, elnézte?? Mondtam neki a teszteket, annyit köpött oda, hogy hibás volt mind a 4... Nagyon össze vagyok zavarodva!


2014. márc. 20. 19:03
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A negatív tesztek még mindig nagyon aggasztanak!! Teljesen jól csináltam őket! Az első kivételével mind reggel, az utolsó kedvéért még pohárba is pisiltem... Az orvos meg komolyan se vette, hogy mondtam... Visszamennék, de ma is ő rendel...:S nem megyek hozzá vissza. így hétfőig nem tudok semmit, és lehet hogy még akkor se... Valami nincs rendben a babával?? De azt ilyenkor már látná, nem? Vagy ha látja, nem kötelessége szólni...?
2014. márc. 21. 08:31
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Magzat, nem embrió. Van már keze, lába, dobog a szíve. Ultrahang képet nem kaptál?
2014. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
múlt héten is volt két kérdés, ahol valaki x hetes UH leletek bemásolását kérte, máskor meg azt, hogy írják le, milyen okból kerültek kórházba akárhányadik héten. Ezekből lesznek aztán a jó kis kamukérdések.
2014. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
42%
mondjuk dec 24-től, 34 napos ciklussal számolva 12 hét 3 nap, nem 13+2
2014. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
1 hét ide vagy oda nem lényeg, ami furcsa az a petezsák, embrió,ilyenkor már nem is petezsák van, nincs tarkóredő érték, orrcsont meglét semmi, 13 hetesen tuti leírják azt is, mert kötelező.
2014. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Ennyit írt rá pedig... Dehogy kaptam képet, még mutatni sem volt hajlandó... És tényleg köszönöm, hogy ennyien próbáltok segíteni a kamuzással, tényleg, rohadtul hasznos!! Egyébként apám azóta ignorál, ma részegen jött haza, anyám meg őt dédelgeti...
2014. márc. 21. 19:18
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

téged kéne dédlegetni???


Ha nem kamu, akkor olyan buta vagy, mint a tök. HA dugni volt eszed, akkor mi a francért vártál két hónapot az első menzesz kimaradása után, mielőtt orvoshoz fordultál??? Kész tények elé állítod őket, és azt várod, értsék meg és tapsoljanak?


De minek húzom fel magam, úgyse igaz az egész.

2014. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy nem írsz a többi dologról, ezért kicsit kamunak tűnik, mert mi van a 12. heti kötelező downkór szűréssel, védőnőnél megjelenés, vérvétel, szívhang?

Sok minden vizsgálat van a 12. hét előtt, ezeket ha már a 13. héten mentél akkor is meg kellett volna említenie a dokinak.... ezért nem értelek, mert csak 1 vizsgálatot említesz, hogy azon derült ki hogy 13 hetes vagy.

2014. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Védőnőhöz holnap tudok menni.... Az orvos nem is említette, hogy menjek... És mondom, h csak ennyit írt a papíromra!! Nekem meg nagyon nincsenek havonta 10ezreim magánorvosra..
2014. márc. 24. 10:24
 30/34 anonim ***** válasza:
A szüleid mit mondanak?
2014. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!